Porovnejte ceny a ušetřete!

GYMBEAM

GYMBEAM Vláknina prášek čekankový inulin 200 g

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

89 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
89 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu GYMBEAM Vláknina prášek čekankový inulin 200 g

Čekankový inulin v prášku je rozpustná vláknina získávaná z kořene čekanky pro každého, kdo chce jednoduše doplnit vlákninu do běžného jídelníčku. Má přirozeně jemně sladkou chuť a dobře se rozpouští, takže se hodí do kaše, jogurtu, smoothie, vody i džusu. Ve 100 g produktu najdeš 86 g vlákniny. Prášková forma se snadno dávkuje a stačí ji zamíchat do oblíbeného jídla nebo nápoje. Produkt je bez přidaného cukru, bez lepku a vhodný i pro vegany. Díky 200g balení se hodí na pravidelné používání doma, v práci i po tréninku jako součást běžné stravy. - Rozpustná vláknina z kořene čekanky - 86 g vlákniny na 100 g - Jemně sladká chuť - Dobře rozpustná prášková forma - Vhodný do kaše, smoothie, jogurtu, vody i džusu - Bez přidaného cukru a bez lepku - Vhodný pro vegany ## Jak používat Přidej 1–2 čajové lžičky do oblíbené kaše, smoothie nebo jogurtu. Prášek se dobře rozpouští, takže ho můžeš...

Produkt GYMBEAM Vláknina prášek čekankový inulin 200 g z kategorie gymbeam si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 89 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu GYMBEAM Vláknina prášek čekankový inulin 200 g od značky GYMBEAM.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu GYMBEAM Vláknina prášek čekankový inulin 200 g a také tipy, jak vybírat gymbeam. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena GYMBEAM Vláknina prášek čekankový inulin 200 g?

Aktuálně můžete produkt GYMBEAM Vláknina prášek čekankový inulin 200 g koupit již od 89 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit GYMBEAM Vláknina prášek čekankový inulin 200 g?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je GYMBEAM Vláknina prášek čekankový inulin 200 g skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má GYMBEAM Vláknina prášek čekankový inulin 200 g EAN kód?

EAN kód pro GYMBEAM Vláknina prášek čekankový inulin 200 g je 8586028133576. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.