Porovnejte ceny a ušetřete!

HEAVY TOOLS

HEAVY TOOLS Batoh ETAKA

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 299 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 299 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu HEAVY TOOLS Batoh ETAKA

Batoh s jednou hlavní přihrádkou, předními kapsami na zip, organizérem, držákem na klíče, vnitřní kapsou, držákem na láhev a reflexními prvky, polstrovanými zádovými a ramenními popruhy, vyrobený z jednobarevného a vzorovaného materiálu, s malým logem značky na přední straně. Objem: 22 l. Rozměry: 32 × 46 × 15 cm. Maximální nosnost: 15 kg. Materiál: vnější materiál: polyester, podšívka: polyester.

Produkt HEAVY TOOLS Batoh ETAKA z kategorie jak vybrat turistický batoh si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 299 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu HEAVY TOOLS Batoh ETAKA od značky HEAVY TOOLS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu HEAVY TOOLS Batoh ETAKA a také tipy, jak vybírat jak vybrat turistický batoh. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena HEAVY TOOLS Batoh ETAKA?

Aktuálně můžete produkt HEAVY TOOLS Batoh ETAKA koupit již od 1 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit HEAVY TOOLS Batoh ETAKA?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je HEAVY TOOLS Batoh ETAKA skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má HEAVY TOOLS Batoh ETAKA EAN kód?

EAN kód pro HEAVY TOOLS Batoh ETAKA je 5996610687968. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.