Porovnejte ceny a ušetřete!

Helly Hansen

Helly Hansen OCEAN POLO 2.0 Pánské polo triko, modrá, velikost

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 799 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
sportisimo.cz
1 799 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Helly Hansen OCEAN POLO 2.0 Pánské polo triko, modrá, velikost

Pánské polo triko Helly Hansen OCEAN POLO 2.0 je navrženo pro aktivní muže, kteří ocení pohodlí i styl při turistice nebo ve volném čase. Ergonomický střih umožňuje volný pohyb, zatímco krátký rukáv podporuje lepší cirkulaci vzduchu. Triko je vybaveno límečkem, který dodává sportovně-elegantní vzhled. Snadná údržba zajišťuje, že si triko zachová svůj tvar i po opakovaném praní. Tento model je vhodný pro každodenní nošení i náročnější aktivity, kde je důležitá kombinace komfortu a funkčnosti.

Produkt Helly Hansen OCEAN POLO 2.0 Pánské polo triko, modrá, velikost z kategorie si můžete zakoupit v internetovém obchodě sportisimo.cz za cenu 1 799 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Helly Hansen OCEAN POLO 2.0 Pánské polo triko, modrá, velikost od značky HELLY HANSEN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Helly Hansen OCEAN POLO 2.0 Pánské polo triko, modrá, velikost a také tipy, jak vybírat produkty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Helly Hansen OCEAN POLO 2.0 Pánské polo triko, modrá, velikost?

Aktuálně můžete produkt Helly Hansen OCEAN POLO 2.0 Pánské polo triko, modrá, velikost koupit již od 1 799 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Helly Hansen OCEAN POLO 2.0 Pánské polo triko, modrá, velikost?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sportisimo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Helly Hansen OCEAN POLO 2.0 Pánské polo triko, modrá, velikost skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Helly Hansen OCEAN POLO 2.0 Pánské polo triko, modrá, velikost EAN kód?

EAN kód pro Helly Hansen OCEAN POLO 2.0 Pánské polo triko, modrá, velikost je 7042040468993. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.