Porovnejte ceny a ušetřete!

HELLY HANSEN

HELLY HANSEN Pánská univerzální bunda Crew

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 987 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
3 987 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu HELLY HANSEN Pánská univerzální bunda Crew

* OCHRANA HELLY TECH® * Nepromokavé, větruodolné a prodyšné * Dvouvrstvá konstrukce * Plně utěsněné švy * Impregnace s odolnou vodoodpudivostí (DWR) * Nastavitelné manžety * Možnost zdobení výšivkou * Límec a podšívka kapes z kartáčovaného polyesteru * Kapuce skrytá v límci * Síťovaná podšívka pro větší pohodlí * Nastavitelné pomocí stahovacích šňůrek na okraji * Nastavitelná kapuce se stahovacími šňůrkami * Bez PFC Vnější materiál: 100% polyester - Podšívka: 100% polyester

Produkt HELLY HANSEN Pánská univerzální bunda Crew z kategorie sportovní bundy si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 3 987 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu HELLY HANSEN Pánská univerzální bunda Crew od značky HELLY HANSEN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu HELLY HANSEN Pánská univerzální bunda Crew a také tipy, jak vybírat sportovní bundy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena HELLY HANSEN Pánská univerzální bunda Crew?

Aktuálně můžete produkt HELLY HANSEN Pánská univerzální bunda Crew koupit již od 3 987 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit HELLY HANSEN Pánská univerzální bunda Crew?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je HELLY HANSEN Pánská univerzální bunda Crew skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má HELLY HANSEN Pánská univerzální bunda Crew EAN kód?

EAN kód pro HELLY HANSEN Pánská univerzální bunda Crew je 7040058876977. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.