Porovnejte ceny a ušetřete!

HELLY HANSEN

HELLY HANSEN Puffed jacket Kvitfjell

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

6 367 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
6 367 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu HELLY HANSEN Puffed jacket Kvitfjell

Naše pánská lyžařská bunda Kvitfjell Race Puffy je teplá, ochranná a vhodná pro závodní vybavení. Tuto bundu jsme navrhli s týmy lyžařů Team Telenor Alpine Norway a je to skvělá volba pro další alpské lyžaře i pro lyžaře ve střediscích. Je vyrobena s izolací z umělého materiálu pro vynikající zadržení tepla a naším prodyšným ochranným systémem HELLY TECH®. Rukávy jsou navrženy tak, aby poskytovaly dostatek místa pro ochrany a umožnily snadné navléknutí nebo sundání bundy bez sundání rukavic. Tato silná bunda má také nastavitelnou protisněhovou sukni, LIFE POCKET™ pro prodloužení životnosti baterie vašeho telefonu v chladném počasí a reflektory RECCO® pro snadnou lokalizaci. O velikosti: - Standardní Vlastnosti: - Kukla kompatibilní s helmou - Voděodolná úprava (DWR) - Kapsa na hrudi s hadříkem na brýle - Vnitřní kapsa na hrudi - Vnitřní úložné kapsy - Kapsa na skipas - Nastavitelná protisněhová sukně -...

Produkt HELLY HANSEN Puffed jacket Kvitfjell z kategorie oblečení na lyže si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 6 367 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu HELLY HANSEN Puffed jacket Kvitfjell od značky HELLY HANSEN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu HELLY HANSEN Puffed jacket Kvitfjell a také tipy, jak vybírat oblečení na lyže. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena HELLY HANSEN Puffed jacket Kvitfjell?

Aktuálně můžete produkt HELLY HANSEN Puffed jacket Kvitfjell koupit již od 6 367 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit HELLY HANSEN Puffed jacket Kvitfjell?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je HELLY HANSEN Puffed jacket Kvitfjell skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má HELLY HANSEN Puffed jacket Kvitfjell EAN kód?

EAN kód pro HELLY HANSEN Puffed jacket Kvitfjell je 7042040124844. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.