Porovnejte ceny a ušetřete!

Bauer

Hokejka Nexus Sling Sr 87

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

4 099 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
bauerhockey.cz
4 099 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Hokejka Nexus Sling Sr 87

Tato hůl Nexus Sling je ve velikosti Senior a tvrdostí hole 87. Máte zájem o jiné velikosti? Podívejte se na další verze holí Nexus Sling. Bauer Nexus Sling aneb Seznamte se s revoluční holí plnou nových technologií Střela bez námahy, větší odolnost čepele i úžasná kontrola nad pukem. To všechno s sebou přináší zbrusu nová hokejka Bauer Nexus Sling, která navazuje na model Nexus ADV. Nadchnou vás u ní především revoluční technologie SlingTech 2.0 a ER SPINE, obě prokazatelně posouvají výkonnost hráče na vyšší úroveň. Pětihranný shaft a díra v čepeli. Na první pohled to vypadalo jako bláznivý nápad, ale úspěch modelu Nexus ADV ukázal, že tyto úpravy hole hokejistům výrazně pomohly v trénincích i při zápasech. Proto se vývojáři Baueru rozhodli tento model dál rozvíjet. A vznikla hokejka Nexus Sling. Těšte se na snadnou střelu Jedna z největších předností hokejky Nexus Sling. Kotouč s ní vystřelíte až...

Produkt Hokejka Nexus Sling Sr 87 z kategorie hokejky si můžete zakoupit v internetovém obchodě bauerhockey.cz za cenu 4 099 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Hokejka Nexus Sling Sr 87 od značky BAUER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Hokejka Nexus Sling Sr 87 a také tipy, jak vybírat hokejky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Hokejka Nexus Sling Sr 87?

Aktuálně můžete produkt Hokejka Nexus Sling Sr 87 koupit již od 4 099 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Hokejka Nexus Sling Sr 87?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bauerhockey.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Hokejka Nexus Sling Sr 87 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Hokejka Nexus Sling Sr 87 EAN kód?

EAN kód pro Hokejka Nexus Sling Sr 87 je 688698483529. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.