Porovnejte ceny a ušetřete!

Bauer

Hokejka Supreme Series Jr 10

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 299 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
bauerhockey.cz
2 299 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Hokejka Supreme Series Jr 10

Bauer SUPREME Junior Series: Odpalte hokejovou budoucnost Žádné dětské hračky – tahle řada hokejek je stvořena pro mladé bruslaře, kteří to s hokejem myslí vážně a chtějí posunout svoji hru na další level. SUPREME Junior Series dává juniorům do rukou technologii, se kterou vyniknou pokaždé, když přeskočí mantinel. Proč s ní mladí hráči ovládnou led: Katapult pro puk: Díky profilu Launch Flex (exkluzivně od značky BAUER) se hokejka snadno prohne i pod váhou mladšího hráče. Pomáhá tak pilovat správnou techniku střelby a dává ráně pořádný švunk a přesnost. Pořádná rána z dálky: Bod ohybu uprostřed (Mid-Kick) ohýbá shaft přesně tam, kde je to potřeba pro tvrdé a rychlé střely. Gólmani v žákovských ligách se mají na co těšit. Karbon na správném místě: Čepel z jednosměrného karbonu (UD Carbon Blade) skvěle tlumí nárazy, dlouho vydrží a hlavně dává mladému hráči perfektní cit pro puk. Kličky...

Produkt Hokejka Supreme Series Jr 10 z kategorie hokejky si můžete zakoupit v internetovém obchodě bauerhockey.cz za cenu 2 299 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Hokejka Supreme Series Jr 10 od značky BAUER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Hokejka Supreme Series Jr 10 a také tipy, jak vybírat hokejky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Hokejka Supreme Series Jr 10?

Aktuálně můžete produkt Hokejka Supreme Series Jr 10 koupit již od 2 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Hokejka Supreme Series Jr 10?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bauerhockey.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Hokejka Supreme Series Jr 10 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Hokejka Supreme Series Jr 10 EAN kód?

EAN kód pro Hokejka Supreme Series Jr 10 je 688698813555. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.