Porovnejte ceny a ušetřete!

KAPPA

KAPPA Mikina s kapucí Zaiver

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 165 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 165 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu KAPPA Mikina s kapucí Zaiver

Pánská mikina s kapucí z česaného fleecu ZAIVER je součástí nabídky SPORT kappa. Její klokánková kapsa a velké logo omini na přední straně dělají mikinu velmi atraktivní. Vnitřní strana kapuce je z jersey a má kontrastní barvu k produktu. Mikina pro muže, rovný střih, dlouhé rukávy.

Produkt KAPPA Mikina s kapucí Zaiver z kategorie sportovní mikiny si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 165 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu KAPPA Mikina s kapucí Zaiver od značky KAPPA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu KAPPA Mikina s kapucí Zaiver a také tipy, jak vybírat sportovní mikiny. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena KAPPA Mikina s kapucí Zaiver?

Aktuálně můžete produkt KAPPA Mikina s kapucí Zaiver koupit již od 1 165 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit KAPPA Mikina s kapucí Zaiver?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je KAPPA Mikina s kapucí Zaiver skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má KAPPA Mikina s kapucí Zaiver EAN kód?

EAN kód pro KAPPA Mikina s kapucí Zaiver je 8058182486923. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.