Porovnejte ceny a ušetřete!

MIZUNO

MIZUNO Short 8 In Flex

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

928 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
928 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu MIZUNO Short 8 In Flex

Mizuno 8 In Flex Short The Mizuno 8 In Flex Short is ideal for padel enthusiasts who want a classic look along with outstanding performance. Made with an elastic and lightweight material, these shorts ensure exceptional mobility, perfect for quick and agile movements. It has two open side pockets that offer comfort and functionality, allowing you to carry balls or accessories without complications. Its standard 8-inch design ensures a suitable fit for any player. It is easy to maintain, as it can be machine washed at 40°C and requires no ironing. To preserve its quality, it is recommended not to use a dryer or use bleach.

Produkt MIZUNO Short 8 In Flex z kategorie pánské běžecké šortky si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 928 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu MIZUNO Short 8 In Flex od značky MIZUNO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu MIZUNO Short 8 In Flex a také tipy, jak vybírat pánské běžecké šortky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena MIZUNO Short 8 In Flex?

Aktuálně můžete produkt MIZUNO Short 8 In Flex koupit již od 928 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit MIZUNO Short 8 In Flex?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je MIZUNO Short 8 In Flex skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má MIZUNO Short 8 In Flex EAN kód?

EAN kód pro MIZUNO Short 8 In Flex je 5059431326888. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.