Porovnejte ceny a ušetřete!

MODO BY RONCATO

MODO BY RONCATO SUPERNOVA 2.0 L Cestovní kufr, černá, velikost

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 599 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
sportisimo.cz
2 599 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu MODO BY RONCATO SUPERNOVA 2.0 L Cestovní kufr, černá, velikost

Modo by Roncato SUPERNOVA 2.0 L nabízí praktičnost, která splní všechny základní požadavky na cestování. Kufr je vyroben z odolného polypropylenu, který poskytuje ochranu vašim věcem. Čtyři otočná kolečka a výsuvné madlo s nastavitelnou výškou zajišťují snadnou manipulaci. Vnitřní organizace s elastickými popruhy a přepážkami usnadní balení.

Produkt MODO BY RONCATO SUPERNOVA 2.0 L Cestovní kufr, černá, velikost z kategorie batohy si můžete zakoupit v internetovém obchodě sportisimo.cz za cenu 2 599 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu MODO BY RONCATO SUPERNOVA 2.0 L Cestovní kufr, černá, velikost od značky MODO BY RONCATO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu MODO BY RONCATO SUPERNOVA 2.0 L Cestovní kufr, černá, velikost a také tipy, jak vybírat batohy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena MODO BY RONCATO SUPERNOVA 2.0 L Cestovní kufr, černá, velikost?

Aktuálně můžete produkt MODO BY RONCATO SUPERNOVA 2.0 L Cestovní kufr, černá, velikost koupit již od 2 599 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit MODO BY RONCATO SUPERNOVA 2.0 L Cestovní kufr, černá, velikost?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sportisimo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je MODO BY RONCATO SUPERNOVA 2.0 L Cestovní kufr, černá, velikost skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má MODO BY RONCATO SUPERNOVA 2.0 L Cestovní kufr, černá, velikost EAN kód?

EAN kód pro MODO BY RONCATO SUPERNOVA 2.0 L Cestovní kufr, černá, velikost je 8008957604809. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.