Porovnejte ceny a ušetřete!

PENCO

PENCO Sacharidový nápoj BICARB BUFFER 600g Pomeranč

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

490 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
490 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PENCO Sacharidový nápoj BICARB BUFFER 600g Pomeranč

Je dobře rozpustný sacharidový  nápoj s  vysokým obsahem bikarbonátů, které regulují v organismu acidobazickou rovnováhu a pomáhají oddálit okyselení organismu Je vhodný pro silově-vytrvalostní sportovce s výkony do 40 min.  Testováno českým biatlonovým týmem. Výhody produktu BICARB BUFFER Bicarb systém Zvýšení pH v buňkách Oddálení okyselení organizmu Oddálení projevů svalové únavy Fuel systém Glu/Fru 2 : 1 Bez umělých barviv a sladidel Pomerančová lehce alkalická chuť Jedna dávka 35 g Penco® Bicarb Buffer Sport Drink obsahuje: 4 650 mg bikarbonátů  Energie 119 kcal 30 g směsi sacharidů 1000 mg sodíku 390 mg draslíku Proč používat Penco® Bicarb Buffer Sport Drink:  Penco® Bicarb Buffer Sport Drink je sacharidový sportovní nápoj  s vysokým obsahem alkalických solí - bikarbonátu sodného a draselného. Alkalické soli slouží v organismu k pufrování laktátů (mléčnanů), které se vytvářejí anaerobné...

Produkt PENCO Sacharidový nápoj BICARB BUFFER 600g Pomeranč z kategorie všechny produkty penco si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 490 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PENCO Sacharidový nápoj BICARB BUFFER 600g Pomeranč od značky PENCO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PENCO Sacharidový nápoj BICARB BUFFER 600g Pomeranč a také tipy, jak vybírat všechny produkty penco. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PENCO Sacharidový nápoj BICARB BUFFER 600g Pomeranč?

Aktuálně můžete produkt PENCO Sacharidový nápoj BICARB BUFFER 600g Pomeranč koupit již od 490 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PENCO Sacharidový nápoj BICARB BUFFER 600g Pomeranč?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PENCO Sacharidový nápoj BICARB BUFFER 600g Pomeranč skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PENCO Sacharidový nápoj BICARB BUFFER 600g Pomeranč EAN kód?

EAN kód pro PENCO Sacharidový nápoj BICARB BUFFER 600g Pomeranč je 8594000866343. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.