Porovnejte ceny a ušetřete!

PINGUIN

PINGUIN Vařič Spider

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

970 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
970 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PINGUIN Vařič Spider

Samonosná konstrukce zvyšuje stabilitu vařiče především díky nízkému těžišti a malé výšce. Robustní stavba a průměr základny 5-16 cm umožňují použití většího nádobí. Díky tomu, že vařič stojí samostatně a s kartuší je spojen hadičkou, je možné náplně využít až do posledního zbytku. Tento princip navíc umožňuje použití různých typů kartuší, k tomu je však vždy potřeba redukce. Díky tomu, že se podpěry vařiče dají složit ve dvou úrovních, je Spider velice dobře sbalitelný. Takto složený vařič poté můžete zabalit do přiloženého plastového obalu, který jej během přepravy chrání proti poškození.

Produkt PINGUIN Vařič Spider z kategorie kempingové vařiče si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 970 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PINGUIN Vařič Spider od značky PINGUIN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PINGUIN Vařič Spider a také tipy, jak vybírat kempingové vařiče. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PINGUIN Vařič Spider?

Aktuálně můžete produkt PINGUIN Vařič Spider koupit již od 970 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PINGUIN Vařič Spider?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PINGUIN Vařič Spider skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PINGUIN Vařič Spider EAN kód?

EAN kód pro PINGUIN Vařič Spider je 8592638608045. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.