Porovnejte ceny a ušetřete!

PINNACLE

PINNACLE Lahev Wave 800ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

189 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
189 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PINNACLE Lahev Wave 800ml

Pinnacle Wave je praktická a funkční láhev na vodu o objemu 800 ml. Je vybavena náustkem pro pohodlné pití a protiskluzový povrch pro jistý úchop. Rovněž je vybavena gumovým poutkem k pověšení či přenášení. Oceníte snadné otevírání jednou rukou pomocí tlačítka a měřicí rysky pro kontrolu hydratace. Láhev je těsná, lehká (170 g), s širokým hrdlem pro snadné plnění a čištění a vyrobena z BPA-free plastu. Ideální pro sport, cestování, práci i volný čas. Klíčová slova: láhev na vodu, sportovní láhev, Pinnacle, Wave 800 ml, silikonový náustek, gumová rukojeť, otevírání jednou rukou, odměrka, těsná, lehká, bez BPA. Měkký silikonový náustek Gumová rukojeť Tlačítko umožňující otevření jednou rukou Odměrka na vodu Těsná Široký otvor na nalévání Lehká a prostorná Bez BPA Specifikace: Materiál: plast určený pro styk s potravinami.

Produkt PINNACLE Lahev Wave 800ml z kategorie tréninkové pomůcky si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 189 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PINNACLE Lahev Wave 800ml od značky PINNACLE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PINNACLE Lahev Wave 800ml a také tipy, jak vybírat tréninkové pomůcky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PINNACLE Lahev Wave 800ml?

Aktuálně můžete produkt PINNACLE Lahev Wave 800ml koupit již od 189 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PINNACLE Lahev Wave 800ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PINNACLE Lahev Wave 800ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PINNACLE Lahev Wave 800ml EAN kód?

EAN kód pro PINNACLE Lahev Wave 800ml je 8906053365399. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.