Porovnejte ceny a ušetřete!

POWERSHOT

POWERSHOT Odrazová multifunkční deska

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

8 848 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
8 848 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu POWERSHOT Odrazová multifunkční deska

✅ Odrazová deska, na které si procvičíte přihrávky a ovládání míče. Ideální tréninkový společník ✅ Dodává se se zahnutou deskou, kterou lze připevnit na zadní stranu desky a pracovat na vzdušných míčích ✅ Patentovaný výrobek ✅ Skládací, snadno se přepravuje díky kolečkům ✅ Jediná deska, která vám umožní skutečné vrácení míče, podobně jako při přihrávce od spoluhráče ✅ Může být použita seniory, mládeží, U15, U11, U9... ✅ 3 různé úhly: 20°, 45° a 90° ✅ Rozměry: 1x0,75 m ✅ Spolupráce s Frankem Leboeufem

Produkt POWERSHOT Odrazová multifunkční deska z kategorie power shot odrazové sítě a desky si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 8 848 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu POWERSHOT Odrazová multifunkční deska od značky POWERSHOT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu POWERSHOT Odrazová multifunkční deska a také tipy, jak vybírat power shot odrazové sítě a desky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena POWERSHOT Odrazová multifunkční deska?

Aktuálně můžete produkt POWERSHOT Odrazová multifunkční deska koupit již od 8 848 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit POWERSHOT Odrazová multifunkční deska?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je POWERSHOT Odrazová multifunkční deska skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má POWERSHOT Odrazová multifunkční deska EAN kód?

EAN kód pro POWERSHOT Odrazová multifunkční deska je 4260637552396. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.