Porovnejte ceny a ušetřete!

Bauer

Premium Shower Bag

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

899 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
bauerhockey.cz
899 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Premium Shower Bag

Popis Vezmi si vše potřebné do sprch stylově a přehledně. Tato prémiová toaletní taška je ideální na přenášení drogerie a dalších nezbytností. Nabízí velkou hlavní kapsu pro cestovní balení, dvě samostatné kapsy na menší věci a díky integrovanému háčku ji snadno zavěsíš, abys měl vše po ruce — ať už se chystáš na důležitý zápas nebo se osvěžuješ po tréninku.   Klíčové vlastnosti Odolný 500D polyester s vnitřní vodoodpudivou vrstvou Velká vnitřní kapsa ve tvaru U s nylonovou síťkou Samostatná kapsa na drobnosti nebo jemné věci Dvě nezávislé úložné kapsy Integrovaný háček pro zavěšení Rozměry: 11” x 6” x 4” (objem 4 litry),Popis Vezmi si vše potřebné do sprch stylově a přehledně. Tato prémiová toaletní taška je ideální na přenášení drogerie a dalších nezbytností. Nabízí velkou hlavní kapsu pro cestovní balení, dvě samostatné kapsy na menší věci a díky integrovanému...

Produkt Premium Shower Bag z kategorie tašky si můžete zakoupit v internetovém obchodě bauerhockey.cz za cenu 899 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Premium Shower Bag od značky BAUER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Premium Shower Bag a také tipy, jak vybírat tašky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Premium Shower Bag?

Aktuálně můžete produkt Premium Shower Bag koupit již od 899 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Premium Shower Bag?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bauerhockey.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Premium Shower Bag skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Premium Shower Bag EAN kód?

EAN kód pro Premium Shower Bag je 688698706956. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.