Porovnejte ceny a ušetřete!

PRO SPORT LIGHTS

PRO SPORT LIGHTS Cyklistická přilba Performance na silniční kolo pro ženy

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

999 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
999 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PRO SPORT LIGHTS Cyklistická přilba Performance na silniční kolo pro ženy

Tato cyklistická přilba je ideální pro silniční cyklisty, horské cyklisty, gravel cyklisty a rekreační cyklisty. Díky elegantnímu designu, aerodynamickému tvaru a výrazným barvám budete jezdit rychleji než kdykoli předtím. Velikosti jsou Medium (55-59 cm) a Large (57-62 cm), s praktickým otočným knoflíkem pro dokonalé nastavení obvodu hlavy. Tato cyklistická přilba je super lehká s hmotností pouhých 190 gramů. Díky tomu ji na hlavě téměř neucítíte. 21 ventilačních otvorů zajišťuje optimální proudění vzduchu, takže si udržíte chladnou hlavu i v horkých dnech. Vnitřní polstrování je vyjímatelné, takže jej můžete v případě potřeby vyprat. Všechny cyklistické přilby mají lesklou povrchovou úpravu a jsou k dispozici ve 4 výrazných barvách, z toho 2 s barevným přechodem; zlatá/modrá, růžová/šedá, černá a bílá. Cyklistická přilba Performance je dodávána včetně úložného vaku, takže ji můžete...

Produkt PRO SPORT LIGHTS Cyklistická přilba Performance na silniční kolo pro ženy z kategorie helmy na silniční kolo si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 999 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PRO SPORT LIGHTS Cyklistická přilba Performance na silniční kolo pro ženy od značky PRO SPORT LIGHTS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PRO SPORT LIGHTS Cyklistická přilba Performance na silniční kolo pro ženy a také tipy, jak vybírat helmy na silniční kolo. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PRO SPORT LIGHTS Cyklistická přilba Performance na silniční kolo pro ženy?

Aktuálně můžete produkt PRO SPORT LIGHTS Cyklistická přilba Performance na silniční kolo pro ženy koupit již od 999 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PRO SPORT LIGHTS Cyklistická přilba Performance na silniční kolo pro ženy?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PRO SPORT LIGHTS Cyklistická přilba Performance na silniční kolo pro ženy skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PRO SPORT LIGHTS Cyklistická přilba Performance na silniční kolo pro ženy EAN kód?

EAN kód pro PRO SPORT LIGHTS Cyklistická přilba Performance na silniční kolo pro ženy je 5407011130033. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.