Porovnejte ceny a ušetřete!

PUMA

PUMA Dětská běh sportovní souprava elastický pas Lux Army Green

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 118 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 118 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PUMA Dětská běh sportovní souprava elastický pas Lux Army Green

Sportovní souprava z fleecu s logem na hrudi, elastickými manžetami a pasem, ideální na běh i volný čas, zajišťuje pohodlí, styl a praktičnost pro každodenní nošení. - Sportovní souprava poskytuje maximální pohodlí díky oversize střihu a měkkému fleecovému materiálu, který je příjemný na dotek a zajišťuje tepelný komfort v každém ročním období. Praktický kulatý výstřih a dlouhé rukávy umožňují volnost pohybu při ka - ždé aktivitě. Elastické manžety na rukávech a nohavicích přispívají k lepšímu přizpůsobení a zabraňují pronikání chladu. Elastický pas s vnitřním tunýlkem zaručuje stabilitu bez nežádoucího sklouzávání při sportu i odpočinku. Boční kapsy na kalhotách - jsou ideální pro uložení drobností během volnočasových aktivit. Souprava je doporučena pro starší děti a teenagery, kteří hledají stylové a pohodlné oblečení pro běh, sportovní tréninky i každodenní nošení. Moderní...

Produkt PUMA Dětská běh sportovní souprava elastický pas Lux Army Green z kategorie sportovní soupravy si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 118 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PUMA Dětská běh sportovní souprava elastický pas Lux Army Green od značky PUMA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PUMA Dětská běh sportovní souprava elastický pas Lux Army Green a také tipy, jak vybírat sportovní soupravy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PUMA Dětská běh sportovní souprava elastický pas Lux Army Green?

Aktuálně můžete produkt PUMA Dětská běh sportovní souprava elastický pas Lux Army Green koupit již od 1 118 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PUMA Dětská běh sportovní souprava elastický pas Lux Army Green?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PUMA Dětská běh sportovní souprava elastický pas Lux Army Green skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PUMA Dětská běh sportovní souprava elastický pas Lux Army Green EAN kód?

EAN kód pro PUMA Dětská běh sportovní souprava elastický pas Lux Army Green je 4069157434201. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.