Porovnejte ceny a ušetřete!

PUMA

PUMA Pánské kalhoty elastický pas Essentials

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 085 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 085 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PUMA Pánské kalhoty elastický pas Essentials

Kalhoty s elastickým pasem, úzkým střihem a fleecem zajišťují pohodlí pro volnočasové nošení i lehké sportovní aktivity. Praktické kapsy a stylové detaily. - Technické informace – Kalhoty navržené pro jogging a kardio trénink, ideální na volnočasové aktivity, relaxaci doma i lehké cvičení. – Pohodlný fleece materiál zajišťuje měkkost, hřejivost a prodyšnost během pohybu i odpočinku. – Slim střih zvýr - azňuje sportovní siluetu a umožňuje volnost pohybu při každé aktivitě. – Elastický pas s vnitřní stahovací šňůrkou pro snadné přizpůsobení a komfort během celého dne. – Žebrované manžety u kotníků drží kalhoty přesně tam, kde potřebujete, a pomáh - ají lépe chránit proti průvanu. – Praktické boční kapsy umožňují bezpečné uložení drobností, které chcete mít vždy při ruce. – Výrazné logo na přední straně podtrhuje sportovní vzhled a identitu značky. Klíčový přínos Největší...

Produkt PUMA Pánské kalhoty elastický pas Essentials z kategorie muži si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 085 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PUMA Pánské kalhoty elastický pas Essentials od značky PUMA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PUMA Pánské kalhoty elastický pas Essentials a také tipy, jak vybírat muži. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PUMA Pánské kalhoty elastický pas Essentials?

Aktuálně můžete produkt PUMA Pánské kalhoty elastický pas Essentials koupit již od 1 085 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PUMA Pánské kalhoty elastický pas Essentials?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PUMA Pánské kalhoty elastický pas Essentials skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PUMA Pánské kalhoty elastický pas Essentials EAN kód?

EAN kód pro PUMA Pánské kalhoty elastický pas Essentials je 4067983626616. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.