Porovnejte ceny a ušetřete!

PUMA

PUMA Pánské kraťasy s elastickým pasem Essentials

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

860 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
860 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PUMA Pánské kraťasy s elastickým pasem Essentials

Pánské cargo šortky od PUMA s elastickým pasem a boční kapsou nabízejí pohodlí a praktičnost. Ideální pro každodenní nošení a volnočasové aktivity. - Co je nového? Novinky na základě zpětné vazby od uživatelů: – Vyrobeny z kvalitních a lehkých materiálů pro optimální pohodlí. – Praktický design s cargo kapsami pro uložení nezbytností. Jednoduchý a účinný výrobek, který doplní vaši garderobu. - Proč zvolit tyto šortky? - Stylový vzhled s ikonickým logem zvyšuje sportovní nádech. - Pohodlný střih zajišťuje volnost pohybu. Funkcionalita Cargo kapsy: – Poskytují bezpečné uložení klíčů, telefonu nebo peněženky. – Udržují vaše ruce vol - né pro jakékoliv aktivity. Ideální pro každou příležitost - Skvěle se kombinují s různými tričky nebo košilemi. - Perfektní pro víkendové výlety, sportovní aktivity nebo relaxaci doma. Údržba Šortky jsou snadno pratelné a rychle schnou, připra - vené na další...

Produkt PUMA Pánské kraťasy s elastickým pasem Essentials z kategorie sportovní kraťasy si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 860 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PUMA Pánské kraťasy s elastickým pasem Essentials od značky PUMA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PUMA Pánské kraťasy s elastickým pasem Essentials a také tipy, jak vybírat sportovní kraťasy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PUMA Pánské kraťasy s elastickým pasem Essentials?

Aktuálně můžete produkt PUMA Pánské kraťasy s elastickým pasem Essentials koupit již od 860 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PUMA Pánské kraťasy s elastickým pasem Essentials?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PUMA Pánské kraťasy s elastickým pasem Essentials skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PUMA Pánské kraťasy s elastickým pasem Essentials EAN kód?

EAN kód pro PUMA Pánské kraťasy s elastickým pasem Essentials je 4067983629020. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.