Porovnejte ceny a ušetřete!

RAVEN

RAVEN Sada chráničů Dexard

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

529 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
529 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu RAVEN Sada chráničů Dexard

## Sada chráničů Raven Dexard Sada chráničů na koloběžku nebo skateboard. **Dospělé.** ## Obsah balení - 2 × chrániče kolen - 2 × chrániče loktů - 2 × chrániče zápěstí ## Vlastnosti - **Anatomický design**, který perfektně padne na tělo - **Prodyšný materiál** - **Tvrdá vnější skořepina** - Systém suchého zipu pro dokonalé nastavení a zabránění sklouznutí - kolena a lokty s elastickými pásky na suchý zip - Elastická tkanina v oblasti kolen a loktů: - brání nechtěnému pohybu chráničů - zajišťuje lepší přilnutí k tělu - drží lépe než chrániče pouze se suchým zipem - **Bezpečnostní certifikát CE** --- ## Vyráběné velikosti ### Velikost XS **Chrániče kolen** - vhodné pro obvod: 27–43 cm - šířka / výška: 12 cm / 25,5 cm **Chrániče loktů** - vhodné pro obvod: 24,5–33 cm - šířka / výška: 11,5 cm / 19,5 cm **Chrániče zápěstí** - obvod ruky: 23 cm -...

Produkt RAVEN Sada chráničů Dexard z kategorie vybavení na koloběžky si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 529 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu RAVEN Sada chráničů Dexard od značky RAVEN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu RAVEN Sada chráničů Dexard a také tipy, jak vybírat vybavení na koloběžky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena RAVEN Sada chráničů Dexard?

Aktuálně můžete produkt RAVEN Sada chráničů Dexard koupit již od 529 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit RAVEN Sada chráničů Dexard?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je RAVEN Sada chráničů Dexard skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má RAVEN Sada chráničů Dexard EAN kód?

EAN kód pro RAVEN Sada chráničů Dexard je 5903576011492. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.