Porovnejte ceny a ušetřete!

REVITY

REVITY Lano na posilování tricepsů

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

459 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
459 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu REVITY Lano na posilování tricepsů

## 1. Co je lano na posilování tricepsů k kladce REVITY? **Lano na posilování tricepsů k kladce REVITY** je praktický doplněk pro domácí i komerční posilovnu. Rozšiřuje možnosti **horní i dolní kladky** o řadu cviků na **triceps**, **biceps** i **břišní svaly** - například stahování na triceps z horní kladky, bicepsové zdvihy ze spodní kladky (kladivový úchop) nebo stahování vkleče na břicho („alláhy“). Velkou výhodou tohoto úchopu je, že **snadno změníš úhel držení**, a tím můžeš svaly zatížit trochu jinak v průběhu celého pohybu. To se přímo promítá do efektivity tréninku. ## 2. Nejdůležitější informace - Lano je vyrobené z **kvalitního syntetického nylonového vlákna**, které je velmi odolné a vhodné pro pravidelné zatížení. Díky tomu má dlouhou životnost. - Koncovky jsou z příjemného **PVC**, takže je úchop pohodlný. Můžeš se soustředit na techniku místo nepříjemného tlaku do dlaní. -...

Produkt REVITY Lano na posilování tricepsů z kategorie všechny produkty revity si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 459 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu REVITY Lano na posilování tricepsů od značky REVITY.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu REVITY Lano na posilování tricepsů a také tipy, jak vybírat všechny produkty revity. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena REVITY Lano na posilování tricepsů?

Aktuálně můžete produkt REVITY Lano na posilování tricepsů koupit již od 459 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit REVITY Lano na posilování tricepsů?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je REVITY Lano na posilování tricepsů skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má REVITY Lano na posilování tricepsů EAN kód?

EAN kód pro REVITY Lano na posilování tricepsů je 5904555646216. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.