Porovnejte ceny a ušetřete!

ROCKBROS

ROCKBROS Grip na řídítka pro kolo

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

217 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
217 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ROCKBROS Grip na řídítka pro kolo

# Gripy na kolo Rockbros GMBT1001GN ze silikonové pěny Vyzkoušejte spolehlivé a pohodlné gripy na kolo Rockbros GMBT1001GN. Jejich unikátní design zajišťuje nejen pohodlný úchop, ale také účinně tlumí vibrace a oscilace. Nabízejí mimořádný komfort při jízdě. Fungují výborně na všechny vzdálenosti a za všech povětrnostních podmínek. # Nejdůležitější výhody gripů na kolo Rockbros GMBT1001GN: - **Jsou měkké a příjemné na dotek** . Jsou vyrobeny ze silikonové pěny. Umožňují vám bezpečněji držet volant i ve ztížených podmínkách. - **Zabraňují sklouznutí rukou**. Nepodléhají deformaci a dokonale tlumí vibrace a kmitání. Zajišťují hladkou jízdu i na nerovných cestách. - **Instalace je extrémně snadná**. Nevyžaduje použití speciálních nástrojů. - ** Pasují na většinu kol**. Vnitřní průměr je 22 mm. Jsou perfektní volbou pro každého cyklistu. - **Jsou ideální pro horské expedice**. Jsou skvělou volbou...

Produkt ROCKBROS Grip na řídítka pro kolo z kategorie Řidítka si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 217 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ROCKBROS Grip na řídítka pro kolo od značky ROCKBROS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ROCKBROS Grip na řídítka pro kolo a také tipy, jak vybírat řidítka. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ROCKBROS Grip na řídítka pro kolo?

Aktuálně můžete produkt ROCKBROS Grip na řídítka pro kolo koupit již od 217 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ROCKBROS Grip na řídítka pro kolo?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ROCKBROS Grip na řídítka pro kolo skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ROCKBROS Grip na řídítka pro kolo EAN kód?

EAN kód pro ROCKBROS Grip na řídítka pro kolo je 5907769314001. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.