Porovnejte ceny a ušetřete!

TAGART

TAGART Pánská lovecká košile Slim Regular Flanel

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 523 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 523 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu TAGART Pánská lovecká košile Slim Regular Flanel

**Pánská flanelová košile Moss je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny s příměsí polyesteru. Lehká a teplá flanelová košile je vhodná nejen pro každodenní nošení, ale také pro delší túry a výlety mimo město. Najde si své příznivce i na formálních akcích, kde se upřednostňuje pohodlí.** Košile Moss je vyrobena z **velmi příjemného flanelu**. Decentní, **klasický vzor v šedo-zelené barvě s bílými akcenty** umožňuje nošení košile i při formálních příležitostech. Flanel zajišťuje **teplo a odvádí vlhkost** od pokožky, díky čemuž můžete košili Moss nosit jak na horských túrách, tak i v každodenním životě. Pánská košile Moss má **na levé straně náprsní kapsu**. Límec je **upevněn knoflíky** a manžety jsou **také vybaveny knoflíky**. Košile je dostupná jak v běžném střihu, tak i ve štíhlejší variantě. **Užitečné vlastnosti:** * pohodlný a příjemný flanel * šedo-zelený kostkovaný vzor *...

Produkt TAGART Pánská lovecká košile Slim Regular Flanel z kategorie myslivecké košile si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 523 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu TAGART Pánská lovecká košile Slim Regular Flanel od značky TAGART.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu TAGART Pánská lovecká košile Slim Regular Flanel a také tipy, jak vybírat myslivecké košile. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena TAGART Pánská lovecká košile Slim Regular Flanel?

Aktuálně můžete produkt TAGART Pánská lovecká košile Slim Regular Flanel koupit již od 1 523 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit TAGART Pánská lovecká košile Slim Regular Flanel?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je TAGART Pánská lovecká košile Slim Regular Flanel skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má TAGART Pánská lovecká košile Slim Regular Flanel EAN kód?

EAN kód pro TAGART Pánská lovecká košile Slim Regular Flanel je 5907446770564. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.