Porovnejte ceny a ušetřete!

TAOM

TAOM Kulečníková křída Pyro

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

576 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
576 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu TAOM Kulečníková křída Pyro

Kulečníková křída Taom Pyro Taom Pyro je profesionální ručně vyráběná kulečníková křída pocházející z Finska, kterou využívají špičkoví hráči po celém světě. Je vysoce ceněná zejména pro schopnost eliminovat tzv. "kicky" – tedy nežádoucí odskoky způsobené nesprávným kontaktem s koulí. Její speciální složení nezanechává prach ani šmouhy na koulích, stole, rukou ani oblečení. Díky kulatému tvaru se pohodlně používá a rovnoměrně nanáší. Křída je navržena tak, aby poskytovala maximální kontrolu, plynulý kontakt a čistý strk v každé situaci. Verze Pyro je ideální zejména pro hráče poolu, 8-ball, 9-ball a dynamických her. Hlavní přednosti: Ruční výroba z Finska Typ: Taom Pyro Barva: modrá Extrémně nízká prašnost, žádné zbytky Kulovitý design Výrobce: Taom Finland Doporučeno pro: pool, snooker, carambol Nejlepší volba pro hráče, kteří očekávají špičkový výkon bez vedlejších efektov.

Produkt TAOM Kulečníková křída Pyro z kategorie prozona si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 576 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu TAOM Kulečníková křída Pyro od značky TAOM.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu TAOM Kulečníková křída Pyro a také tipy, jak vybírat prozona. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena TAOM Kulečníková křída Pyro?

Aktuálně můžete produkt TAOM Kulečníková křída Pyro koupit již od 576 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit TAOM Kulečníková křída Pyro?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je TAOM Kulečníková křída Pyro skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má TAOM Kulečníková křída Pyro EAN kód?

EAN kód pro TAOM Kulečníková křída Pyro je 5055644005039. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.