Porovnejte ceny a ušetřete!

Bauer

Triko Core Boxy Tee Sr

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 199 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
bauerhockey.cz
1 199 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Triko Core Boxy Tee Sr

"Vyladěný základ, který splňuje všechna herní kritéria" Triko BAUER Core Boxy Tee představuje nadčasový základ šatníku, který splní všechny požadavky na pohodlí i styl. Vyrobeno ze 100% bavlny, nabízí příjemný pocit na těle, prodyšnost a ideální komfort pro každodenní nošení. Retro fit střih dodává tričku moderní oversized vzhled inspirovaný klasickým stylem. Design doplňuje trojúhelníková vsadka u krku a praktické poutko (locker loop) na zadní straně límce. Perfektní volba pro volný čas i ležérní sportovní outfit.,"Vyladěný základ, který splňuje všechna herní kritéria" Triko BAUER Core Boxy Tee představuje nadčasový základ šatníku, který splní všechny požadavky na pohodlí i styl. Vyrobeno ze 100% bavlny, nabízí příjemný pocit na těle, prodyšnost a ideální komfort pro každodenní nošení. Retro fit střih dodává tričku moderní oversized vzhled inspirovaný klasickým stylem. Design doplňuje trojúhelníková...

Produkt Triko Core Boxy Tee Sr z kategorie trička si můžete zakoupit v internetovém obchodě bauerhockey.cz za cenu 1 199 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Triko Core Boxy Tee Sr od značky BAUER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Triko Core Boxy Tee Sr a také tipy, jak vybírat trička. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Triko Core Boxy Tee Sr?

Aktuálně můžete produkt Triko Core Boxy Tee Sr koupit již od 1 199 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Triko Core Boxy Tee Sr?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bauerhockey.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Triko Core Boxy Tee Sr skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Triko Core Boxy Tee Sr EAN kód?

EAN kód pro Triko Core Boxy Tee Sr je 688698775945. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.