Porovnejte ceny a ušetřete!

VIKING

VIKING Kšiltovka Evenes

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

597 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
597 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu VIKING Kšiltovka Evenes

Kšiltovka Evens je univerzální ochrana hlavy před sluncem. Je ideální v horkých dnech, protože její zadní část je vyrobena ze vzdušné síťoviny. Unisex čepice, která se skládá z pěti panelů, se velmi dobře přizpůsobí hlavě a zahnutý kšilt chrání obličej a oči před slunečními paprsky.

Produkt VIKING Kšiltovka Evenes z kategorie lezecké čepice a nákrčníky si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 597 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu VIKING Kšiltovka Evenes od značky VIKING.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu VIKING Kšiltovka Evenes a také tipy, jak vybírat lezecké čepice a nákrčníky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena VIKING Kšiltovka Evenes?

Aktuálně můžete produkt VIKING Kšiltovka Evenes koupit již od 597 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit VIKING Kšiltovka Evenes?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je VIKING Kšiltovka Evenes skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má VIKING Kšiltovka Evenes EAN kód?

EAN kód pro VIKING Kšiltovka Evenes je 5908234790979. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.