TV program

Aktuální programová nabídka televize Sport 5.

05:10Flamsbanen
Projížďka po železnici mezi Myrdalem a Flamem v norském Aurlandu.
06:00Extreme (3)
06:10Extreme (4)
06:20Extreme (5)
06:30Extreme (6)
06:40Extreme (7)
06:50Extreme (8)
07:30Report
Sportovní zpravodaj
07:40Hni se (9)
Barbora Mottlová
08:00Predator Run - Bolevák 2020
Plzeň
08:15Svatováclavská jízda 2020
Mladá Boleslav
08:30MotoSurf Europe Cup 2020
Lhota
09:00Teleshopping
09:35Motorbike (4)
Pořad plný motorek!
10:00Čermák a Hrachovec ADAM Cup
Rally Vyškov
10:30Teleshopping
12:40DTM 2020 (8)
Zolder, Belgie - 1. závod
14:20Formula Renault Eurocup 2020 (7) - Živě
Circuit de Spa-Francorchamps, Belgie - 1. závod
15:15DTM 2020 (8)
Zolder, Belgie - 2. závod
17:00Teleshopping
17:35Total Combat (33)
18:10Report
Sportovní zpravodaj
18:20Inside Line (43)
18:50KRAMP Endurance 2020
6h LE MOST
19:15FIA ETRC 2020 (4)
Hungaroring, Maďarsko
22:50Inside Line (43)
23:20Report
Sportovní zpravodaj
23:30YENKEE karting cup (6)
motokárový šampionát pro začínající závodníky
23:50Čermák a Hrachovec ADAM Cup
Rally Morava
00:20Nordlandsbanen - zima (2)
Vlakem z Trondheimu do Bodö
05:15POPtravel: Wat Pho
Chrám ležícího Buddhy
05:40POPtravel: Guča
06:00Extreme (9)
06:10Extreme (10)
Crashed Ice, Slovinsko, Downhill
06:20Extreme (11)
Big Air, Formule 1, Anna Gasse
06:30Extreme (1)
06:40Extreme (2)
06:50Extreme (3)
07:30Report
Sportovní zpravodaj
07:40Hni se (17)
Olga "Ollie" Roučková
08:00YENKEE karting cup (6)
motokárový šampionát pro začínající závodníky
08:20Čermák a Hrachovec ADAM Cup
Rally Morava
08:40Muaythai (4)
09:15Teleshopping
09:50UKAŽ SE! (79)
10:40Formula Renault Eurocup 2020 (7) - Živě
Circuit de Spa-Francorchamps, Belgie - 2. závod
11:35Inside Line (43)
12:10Teleshopping
14:10Predator Run - Bolevák 2020
Plzeň
14:25ADAC Formula 4 2020
1. závod 5. podniku německé série F4 z Red Bull Ringu
15:15ADAC Formula 4 2020
2. závod 5. podniku německé série F4 z Red Bull Ringu
16:05ADAC Formula 4 2020
3. závod 5. podniku německé série F4 z Red Bull Ringu
17:00K.O. magazín (61)
Jiří "Denisa" Procházka
17:55Teleshopping
18:25Report
Sportovní zpravodaj
18:35SPORT 5 kolem nás (40)
Truck trial
19:05FIA Formula Regional
1. závod 5. podniku série z Monzy
19:55FIA Formula Regional
2. závod 5. podniku série z Monzy
20:45FIA Formula Regional
3. závod 5. podniku série z Monzy
21:35UKAŽ SE! (79)
22:20Čermák a Hrachovec ADAM Cup
Rally Morava
22:40YENKEE karting cup (6)
motokárový šampionát pro začínající závodníky
22:55Report
Sportovní zpravodaj
23:05Total Combat (33)
23:35Svatováclavská jízda 2020
Mladá Boleslav
23:50MotoSurf Europe Cup 2020
Lhota
00:15Přelet nad Švýcarskými Alpami
Z Zürichu k Matterhornu a do Locarna
02:20Bybanen
Jízda lehkokolejkou ulicemi Bergenu
02:45Flamsbanen
Projížďka po železnici mezi Myrdalem a Flamem v norském Aurlandu.
02:45Holmenkollbanen
Jízda metro vlakem mezi Majorstuenem a Frognerseterenem v Oslu.
03:30Z Budapešti do Benátek
Diamondem DA-42 od bloků ke blokům
05:00Extreme (4)
05:10Extreme (5)
05:20Extreme (6)
05:30Extreme (7)
05:40Extreme (8)
05:50Extreme (9)
06:30Report
Sportovní zpravodaj
06:40Hni se (9)
Barbora Mottlová
07:00Motul Cup 2020
Merklín
07:35Čermák a Hrachovec ADAM Cup
Rally Vyškov
08:00Teleshopping
08:35Pozor vlak (31)
09:1529. Rajd Rzeszowski
09:35Teleshopping
11:40Příběh bikera - Jan Kopka
Příběh bikera aneb cesta za Hotelem California
13:05Report
Sportovní zpravodaj
13:15Tour Auto - Optic 2000
Největší francouzská rally historických vozů
14:15UKAŽ SE! (79)
15:00Inside Line (43)
15:35Motorbike (4)
Pořad plný motorek!
16:00Teleshopping
16:35Finish (3)
Magazín s vůní benzínu
16:55Report
Sportovní zpravodaj
17:05Svatováclavská jízda 2020
Mladá Boleslav
17:20MotoSurf Europe Cup 2020
Lhota
17:50SPORT 5 kolem nás (40)
Truck trial
18:25Muaythai (4)
18:55YENKEE karting cup (6)
motokárový šampionát pro začínající závodníky
19:15Extreme (46)
Mathilde Gremaud, Will Gadd, Tančící auta, Dolomitenmann
19:30Čermák a Hrachovec ADAM Cup
Rally Morava
19:55Total Combat (33)
20:25FIA Karting European Championship (6)
Lonato (ITA)
20:55K.O. magazín (61)
Jiří "Denisa" Procházka
21:50Report
Sportovní zpravodaj
22:00Predator Run - Bolevák 2020
Plzeň
22:15KRAMP Endurance 2020
6h LE MOST
22:40Motul Cup 2020
Merklín
23:20Pobřežní expres Hurtigruten (2)
Plavba po norských fjordech
01:25Pobřežní expres Hurtigruten (3)
Plavba po norských fjordech
03:55Z Neapole do Catanie
Diamondem DA-40 od bloků ke blokům
05:00Extreme (10)
Crashed Ice, Slovinsko, Downhill
05:10Extreme (11)
Big Air, Formule 1, Anna Gasse
05:20Extreme (1)
05:30Extreme (2)
05:40Extreme (3)
05:50Extreme (4)
07:30Report
Sportovní zpravodaj
07:40Hni se (17)
Olga "Ollie" Roučková
08:00Muaythai (4)
08:30SPORT 5 kolem nás (40)
Truck trial
09:05Teleshopping
09:40MotoSurf Europe Cup 2020
Lhota
10:05Gladiator Challenge 2020
Kralupy nad Vltavou
10:25Supermoto
Hrušovany
11:00Teleshopping
13:05Report
Sportovní zpravodaj
13:15UKAŽ SE! (79)
14:00ADAC Formula 4 2020
1. závod 5. podniku německé série F4 z Red Bull Ringu
14:50ADAC Formula 4 2020
2. závod 5. podniku německé série F4 z Red Bull Ringu
15:40ADAC Formula 4 2020
3. závod 5. podniku německé série F4 z Red Bull Ringu
16:30FIA Karting European Championship (6)
Lonato (ITA)
17:00Teleshopping
17:35Čermák a Hrachovec ADAM Cup
Rally Morava
18:00Report
Sportovní zpravodaj
18:10SPORT 5 kolem nás (41)
Středověký plnokontaktní boj
18:45Formula Renault Eurocup 2020 (7)
Circuit de Spa-Francorchamps, Belgie - 1. závod
19:35Formula Renault Eurocup 2020 (7)
Circuit de Spa-Francorchamps, Belgie - 2. závod
20:25Extreme (46)
Mathilde Gremaud, Will Gadd, Tančící auta, Dolomitenmann
20:40YENKEE karting cup (6)
motokárový šampionát pro začínající závodníky
21:00Predator Run - Bolevák 2020
Plzeň
21:20Svatováclavská jízda 2020
Mladá Boleslav
21:35Total Combat (33)
22:05SPORT 5 kolem nás (41)
Středověký plnokontaktní boj
22:40Report
Sportovní zpravodaj
22:50Inside Line (43)
23:20Tour Auto - Optic 2000
Největší francouzská rally historických vozů
00:15Pobřežní expres Hurtigruten (5)
Plavba po norských fjordech
04:20Z Neapole do Catanie
Diamondem DA-40 od bloků ke blokům
06:00Extreme (5)
06:10Extreme (6)
06:20Extreme (7)
06:30Extreme (8)
06:40Extreme (9)
06:50Extreme (10)
Crashed Ice, Slovinsko, Downhill
07:30Report
Sportovní zpravodaj
07:40Hni se (13)
Michaela Šmejkalová
07:55Inside Line (43)
08:25Teleshopping
08:55SPORT 5 kolem nás (41)
Středověký plnokontaktní boj
09:30UKAŽ SE! (79)
10:15Teleshopping
12:20FIA ETRC 2020 (4)
Hungaroring, Maďarsko
15:50Formula Renault Eurocup 2020 (7)
Circuit de Spa-Francorchamps, Belgie - 1. závod
16:40Formula Renault Eurocup 2020 (7)
Circuit de Spa-Francorchamps, Belgie - 2. závod
17:30Teleshopping
18:00Report
Sportovní zpravodaj
18:10Motorbike (5)
Pořad plný motorek!
18:40Inside Line (43)
19:10ADAC Formula 4 2020
1. závod 5. podniku německé série F4 z Red Bull Ringu
20:00ADAC Formula 4 2020
2. závod 5. podniku německé série F4 z Red Bull Ringu
20:50ADAC Formula 4 2020
3. závod 5. podniku německé série F4 z Red Bull Ringu
21:40Čermák a Hrachovec ADAM Cup
Rally Morava
22:05Motorbike (5)
Pořad plný motorek!
22:35Extreme (46)
Mathilde Gremaud, Will Gadd, Tančící auta, Dolomitenmann
22:50Report
Sportovní zpravodaj
23:00YENKEE karting cup (6)
motokárový šampionát pro začínající závodníky
23:20FIA Karting European Championship (6)
Lonato (ITA)
23:50Muaythai (4)
02:00Total Combat (33)
04:15Z Zürichu do Benátek
Diamondem DA-42 od bloků ke blokům
06:00Extreme (11)
Big Air, Formule 1, Anna Gasse
06:10Extreme (1)
06:20Extreme (2)
06:30Extreme (3)
06:40Extreme (4)
06:50Extreme (5)
07:30Report
Sportovní zpravodaj
07:40Hni se (17)
Olga "Ollie" Roučková
08:00Čermák a Hrachovec ADAM Cup
Rally Morava
08:25FIA Karting European Championship (6)
Lonato (ITA)
08:55Teleshopping
09:30Motorbike (5)
Pořad plný motorek!
10:00Svatováclavská jízda 2020
Mladá Boleslav
10:15Gladiator Challenge 2020
Kralupy nad Vltavou
10:35MotoSurf Europe Cup 2020
Lhota
11:00Teleshopping
13:05Report
Sportovní zpravodaj
13:15DTM History 2002
Nürburgring - 7. závod
14:15DTM History 2002
A1 Ring - 8. závod
15:10SPORT 5 kolem nás (41)
Středověký plnokontaktní boj
15:45Extreme (46)
Mathilde Gremaud, Will Gadd, Tančící auta, Dolomitenmann
16:00Teleshopping
16:35Report
Sportovní zpravodaj
16:45Pozor vlak (32)
17:25Příběh bikera - Jan Kopka
Příběh bikera aneb cesta za Hotelem California
18:50Tour Auto - Optic 2000
Největší francouzská rally historických vozů
19:45YENKEE karting cup (6)
motokárový šampionát pro začínající závodníky
20:00MSR PAV L Racing Ostrá Lúka
20:15K.O. magazín (67)
21:10Total Combat (34)
21:40Pozor vlak (32)
22:15Formula Renault Eurocup 2020 (7)
Circuit de Spa-Francorchamps, Belgie - 1. závod
23:05Report
Sportovní zpravodaj
23:15Formula Renault Eurocup 2020 (7)
Circuit de Spa-Francorchamps, Belgie - 2. závod
00:05TODOS Cena Slovenska 2020
00:15Pobřežní expres Hurtigruten (4)
Plavba po norských fjordech
01:35Pobřežní expres Hurtigruten (7)
Plavba po norských fjordech
04:10POPtravel: Bratislava
Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace