TV program

05:20 - Království železnic - tratě v pohybu

Česká Třebová - Borová u Poličky

08:00 - Report

Sportovní zpravodaj

08:10 - Inside Line (8)

08:40 - UKAŽ SE! (61)

09:25 - SPORT 5 kolem nás (22)

HC Slavia Praha

10:00 - Miss Princess 2019

7. ročník soutěže pro malé princezny

11:20 - Grand Prix Macau - záznam

FIA F3 World Cup

12:25 - Monster Jam 2018

Highlights (2)

13:15 - AutoShow Slovakiaring

13:35 - Report

Sportovní zpravodaj

13:45 - První kroky na sněhu

13:55 - MS v disco dance

Chomutov

14:35 - OLD TIMER BOHEMIA RALLY 2019

Mladá Boleslav

15:15 - K.O. magazín (49)

Attila "Pumukli" Végh

16:10 - Sto nejlepších fotbalistů (1)

16:25 - TRAIVA Rally Cup 2020

Kopřivnice II.

16:45 - Extreme (28)

Ice cross Francie, Cliff diving nová místa, RB 400, Maddison v L.A.

17:00 - Life's A Pitch (41)

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

17:30 - Inside Line (8)

18:00 - Report

Sportovní zpravodaj

18:10 - L Racing - sezóna 2019  Premiéra

18:25 - Muaythai (1)  Premiéra

18:50 - National Icons (20)

19:25 - Lipno Ice Marathon 2020

Černá v Pošumaví, Lipno

19:40 - Rally Life ATMK (4)

Průběh a závěr sezóny vybraných týmů.

20:10 - Rally Stars Kramolín

Jedu pro Filípka

20:30 - Noc Slovanských Bojovníků

20:50 - Red Bull X-Alps 2019

21:50 - Úvod do kurzu lyžování

22:00 - L Racing - sezóna 2019

22:15 - Muaythai (1)

22:40 - Report

Sportovní zpravodaj

22:50 - Castrol Toyota Racing Series

5. závod, Manfeild, Feilding

23:45 - Sport Festival Slovakia 2019

01:20 - Pobřežní expres Hurtigruten (7)

Plavba po norských fjordech

03:05 - Pobřežní expres Hurtigruten (8)

Plavba po norských fjordech

08:00 - Report

Sportovní zpravodaj

08:10 - National Icons (20)

08:45 - L Racing - sezóna 2019

09:00 - Muaythai (1)

09:25 - Castrol Toyota Racing Series

5. závod, Manfeild, Feilding

10:25 - WRC History 1989

sestřih sezóny

12:25 - Report

Sportovní zpravodaj

12:35 - 24H Nürburgring 2001

sestřih slavného vytrvalostního závodu

13:10 - GP Legends - Jochen Rindt & Wolfgang von Trips

14:00 - DTM History 1991

Nürburgring - 3. závod

15:00 - DTM History 1991

Avus - 4. závod

15:30 - Rally Life ATMK (4)

Průběh a závěr sezóny vybraných týmů.

16:00 - SPORT 5 kolem nás (22)

HC Slavia Praha

16:35 - Sport Festival Slovakia 2019

17:05 - Rally Stars Kramolín

Jedu pro Filípka

17:25 - Noc Slovanských Bojovníků

17:40 - AutoShow Slovakiaring

18:00 - Report

Sportovní zpravodaj

18:10 - Pozor vlak (24)  Premiéra

18:45 - K.O. magazín (49)

Attila "Pumukli" Végh

19:40 - Sto nejlepších fotbalistů (1)

19:55 - OLD TIMER BOHEMIA RALLY 2019

Mladá Boleslav

20:35 - Monster Jam 2018

Highlights (2)

21:20 - První kroky na sněhu

21:30 - Extreme (28)

Ice cross Francie, Cliff diving nová místa, RB 400, Maddison v L.A.

21:45 - Inside Line (8)

22:15 - Pozor vlak (24)

22:50 - Úvod do kurzu lyžování

23:00 - Report

Sportovní zpravodaj

23:10 - Life's A Pitch (41)

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

23:40 - Lipno Ice Marathon 2020

Černá v Pošumaví, Lipno

23:55 - TRAIVA Rally Cup 2020

Kopřivnice II.

01:30 - Pobřežní expres Hurtigruten (9)

Plavba po norských fjordech

02:50 - Království železnic - tratě v pohybu

Česká Třebová - Moravská Třebová

05:00 - Království železnic - tratě v pohybu

Týniště nad Orlicí - Choceň

08:00 - Report

Sportovní zpravodaj

08:10 - Rally Life ATMK (4)

Průběh a závěr sezóny vybraných týmů.

08:40 - Sport Festival Slovakia 2019

09:10 - Sto nejlepších fotbalistů (1)

09:25 - Pozor vlak (24)

10:00 - První kroky na sněhu

10:15 - Inside Line (8)

10:45 - Life's A Pitch (41)

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

11:15 - PURE MODEL 2019

DOX, Praha

12:15 - OLD TIMER BOHEMIA RALLY 2019

Mladá Boleslav

12:55 - Report

Sportovní zpravodaj

13:05 - Rally Stars Kramolín

Jedu pro Filípka

13:25 - Monster Jam 2018

Highlights (2)

14:15 - Lipno Ice Marathon 2020

Černá v Pošumaví, Lipno

14:30 - National Icons (20)

15:05 - Castrol Toyota Racing Series

5. závod, Manfeild, Feilding

16:05 - L Racing - sezóna 2019

16:20 - Muaythai (1)

16:45 - MS v disco dance

Chomutov

17:20 - Úvod do kurzu lyžování

17:25 - TRAIVA Rally Cup 2020

Kopřivnice II.

17:45 - Extreme (28)

Ice cross Francie, Cliff diving nová místa, RB 400, Maddison v L.A.

18:00 - Report

Sportovní zpravodaj

18:10 - Life's A Pitch (42)  Premiéra

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

18:40 - STIHL World Championship (2) - záznam

MS jednotlivců

22:10 - Life's A Pitch (42)

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

22:40 - Report

Sportovní zpravodaj

22:50 - SPORT 5 kolem nás (22)

HC Slavia Praha

23:25 - K.O. magazín (49)

Attila "Pumukli" Végh

01:55 - Pobřežní expres Hurtigruten (10)

Plavba po norských fjordech

03:40 - Království železnic - tratě v pohybu

Hanušovice - Dolní Lipka

05:00 - Království železnic - tratě v pohybu

Letohrad - Týniště nad Orlicí

06:05 - Království železnic - tratě v pohybu

Dolní Lipka - Ustí nad Orlicí

08:00 - Report

Sportovní zpravodaj

08:10 - SPORT 5 kolem nás (22)

HC Slavia Praha

08:45 - Lipno Ice Marathon 2020

Černá v Pošumaví, Lipno

09:00 - Life's A Pitch (42)

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

09:30 - Miss Princess 2019

7. ročník soutěže pro malé princezny

10:45 - Úvod do kurzu lyžování

10:50 - K.O. magazín (49)

Attila "Pumukli" Végh

11:45 - Rally Stars Kramolín

Jedu pro Filípka

12:05 - Monster Jam 2018

Highlights (2)

12:50 - AutoShow Slovakiaring

13:10 - Report

Sportovní zpravodaj

13:20 - Grand Prix Macau - záznam

FIA F3 World Cup

14:25 - První kroky na sněhu

14:30 - Red Bull X-Alps 2019

15:25 - Rally Life ATMK (4)

Průběh a závěr sezóny vybraných týmů.

15:55 - Pozor vlak (24)

16:30 - Úvod do kurzu lyžování

16:45 - Extreme (28)

Ice cross Francie, Cliff diving nová místa, RB 400, Maddison v L.A.

17:00 - TRAIVA Rally Cup 2020

Kopřivnice II.

17:20 - Sto nejlepších fotbalistů (1)

17:35 - Duck Kicker Racing (3)

Sestřih sezóny

18:00 - Report

Sportovní zpravodaj

18:10 - Inside Line (9)  Premiéra

18:40 - National Icons (20)

19:15 - OLD TIMER BOHEMIA RALLY 2019

Mladá Boleslav

20:00 - MS v disco dance

Chomutov

20:40 - Castrol Toyota Racing Series

5. závod, Manfeild, Feilding

21:35 - SPORT 5 kolem nás (22)

HC Slavia Praha

22:10 - Inside Line (9)

22:40 - Sport Festival Slovakia 2019

23:10 - Report

Sportovní zpravodaj

23:20 - L Racing - sezóna 2019

23:35 - Muaythai (1)

00:00 - Noc Slovanských Bojovníků

01:40 - Pobřežní expres Hurtigruten (11)

Plavba po norských fjordech

02:45 - Království železnic - tratě v pohybu

Zábřeh na Moravě - Hanušovice

03:45 - Království železnic - tratě v pohybu

Pardubice - Hradec Kralové

04:35 - Království železnic - tratě v pohybu

Moravany - Holice

08:00 - Report

Sportovní zpravodaj

08:10 - L Racing - sezóna 2019

08:25 - Muaythai (1)

08:50 - Úvod do kurzu lyžování

09:00 - První kroky na sněhu

09:10 - Inside Line (9)

09:40 - Castrol Toyota Racing Series

5. závod, Manfeild, Feilding

10:40 - TRAIVA Rally Cup 2020

Kopřivnice II.

11:00 - UKAŽ SE! (62)  Premiéra

Jana Zvířecí

11:45 - Extreme (28)

Ice cross Francie, Cliff diving nová místa, RB 400, Maddison v L.A.

12:00 - Sto nejlepších fotbalistů (1)

12:15 - Rally Life ATMK (4)

Průběh a závěr sezóny vybraných týmů.

12:45 - Report

Sportovní zpravodaj

12:55 - Sport Festival Slovakia 2019

13:25 - OLD TIMER BOHEMIA RALLY 2019

Mladá Boleslav

14:10 - Miss Princess 2019

7. ročník soutěže pro malé princezny

15:30 - Lipno Ice Marathon 2020

Černá v Pošumaví, Lipno

15:45 - K.O. magazín (49)

Attila "Pumukli" Végh

16:40 - Life's A Pitch (42)

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

17:10 - Report

Sportovní zpravodaj

17:25 - EBEL 2019/2020 - Živě  Živě Premiéra

Orli Znojmo - Dornbirner Bulldogs, hokejové utkání

20:20 - Na skialpech přes hory I. (6)  Premiéra

Jeseníky

20:35 - Muaythai (1)

21:00 - L Racing - sezóna 2019

21:15 - SPORT 5 kolem nás (22)

HC Slavia Praha

21:50 - UKAŽ SE! (62)

Jana Zvířecí

22:35 - Report

Sportovní zpravodaj

22:45 - Pozor vlak (24)

23:20 - National Icons (20)

23:55 - Rally Stars Kramolín

Jedu pro Filípka

01:00 - Pobřežní expres Hurtigruten (12)

Plavba po norských fjordech

02:45 - Království železnic - tratě v pohybu

Týnec nad Labem - Hoštejn

04:20 - Království železnic - tratě v pohybu

Česká Třebová - Borová u Poličky

08:00 - Report

Sportovní zpravodaj

08:10 - Pozor vlak (24)

08:45 - K.O. magazín (49)

Attila "Pumukli" Végh

09:40 - Extreme (28)

Ice cross Francie, Cliff diving nová místa, RB 400, Maddison v L.A.

09:55 - STIHL World Championship (2) - záznam

MS jednotlivců

13:30 - Report

Sportovní zpravodaj

13:40 - Na skialpech přes hory I. (6)

Jeseníky

14:00 - Mikuláš Fakar Demolition Race 2019

Přelouč

14:10 - Sport Festival Slovakia 2019

14:40 - Rally Life ATMK (4)

Průběh a závěr sezóny vybraných týmů.

15:10 - TRAIVA Rally Cup 2020

Kopřivnice II.

15:30 - National Icons (20)

16:05 - Inside Line (9)

16:35 - Castrol Toyota Racing Series

5. závod, Manfeild, Feilding

17:30 - UKAŽ SE! (62)

Jana Zvířecí

18:15 - Report

Sportovní zpravodaj

18:25 - Pozor vlak (24)

19:00 - SPORT 5 kolem nás (22)

HC Slavia Praha

19:35 - Muaythai (1)

20:00 - L Racing - sezóna 2019

20:15 - Extreme (29)  Premiéra

Rugbista Kolisi poprvé na surfu, Ice cross - pády, BMX Nigerie

20:30 - EBEL 2019/2020 - záznam

HC Orli Znojmo - Dornbirner Bulldogs, hokejové utkání

22:55 - Report

Sportovní zpravodaj

23:05 - Life's A Pitch (42)

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

23:35 - Na skialpech přes hory I. (6)

Jeseníky

23:50 - Sto nejlepších fotbalistů (1)

00:05 - Lipno Ice Marathon 2020

Černá v Pošumaví, Lipno

01:15 - Pobřežní expres Hurtigruten (13)

Plavba po norských fjordech

08:00 - Report

Sportovní zpravodaj

08:10 - Life's A Pitch (42)

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

08:40 - Na skialpech přes hory I. (6)

Jeseníky

08:55 - SPORT 5 kolem nás (22)

HC Slavia Praha

09:30 - Lipno Ice Marathon 2020

Černá v Pošumaví, Lipno

09:45 - Úvod do kurzu lyžování

09:55 - První kroky na sněhu

10:05 - Duck Kicker Racing (3)

Sestřih sezóny

10:30 - MS v sidecarcross 2019

Sestřih z celé sezóny

11:25 - Slováci na Pražským rallysprintě

11:40 - Report

Sportovní zpravodaj

11:50 - STIHL World Championship (1) - záznam

MS týmů

15:25 - National Icons (20)

16:00 - TRAIVA Rally Cup 2020

Kopřivnice II.

16:20 - Pozor vlak (24)

16:55 - UKAŽ SE! (62)

Jana Zvířecí

17:40 - Na skialpech přes hory I. (6)

Jeseníky

18:00 - Report

Sportovní zpravodaj

18:10 - SPORT 5 kolem nás (23)  Premiéra

Praga academy

18:50 - EBEL 2019/2020 - záznam

HC Orli Znojmo - Dornbirner Bulldogs, hokejové utkání

21:15 - Extreme (29)

Rugbista Kolisi poprvé na surfu, Ice cross - pády, BMX Nigerie

21:30 - Life's A Pitch (42)

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

22:00 - SPORT 5 kolem nás (23)

Praga academy

22:40 - Muaythai (1)

23:05 - Report

Sportovní zpravodaj

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace