TV program

13:55 - MS v sidecarcross 2019

Sestřih z celé sezóny

14:50 - Head of Prague 2019

15:05 - Aquasys Strongman Cup 2019

Silové sporty

15:20 - Cesta ke zlatu

Eva Samková

15:35 - Rallye du Maroc

16:05 - Portrét: Roman Staněk

16:20 - Extreme (23)

Formule 1 uprostřed Hollywoodu

16:35 - Pozor vlak (21)

17:15 - 11. Rallye Velký Krtíš

17:30 - DATEV Challenge Roth 2019

Roth

18:00 - Report

Sportovní zpravodaj

18:10 - Inside Line (50)  Premiéra

18:40 - Portrét: Petr Ptáček Jr.  Premiéra

18:55 - GoPro Magazín (02/2018)

Magazín extrémních sportů

19:10 - MotoSurf World Cup 2019 (1)

Abu Dhabi

19:25 - Africa Eco Race

Dakar

19:55 - Muaythai (9)

20:30 - TAEKWONDO Magazín (4)

20:50 - Cape Epic

sestřih ze závodu žen

21:20 - Noc Slovanských Bojovníků

21:45 - SPORT 5 kolem nás (16)

Zákulisí F1, talenti českého motorsportu

22:20 - Inside Line (50)

22:50 - Portrét: Petr Ptáček Jr.

23:05 - Report

Sportovní zpravodaj

23:15 - Sport Festival Slovakia 2019

23:45 - Mistr Volantu 2019

00:00 - GoPro Magazín (02/2018)

Magazín extrémních sportů

01:00 - Pobřežní expres Hurtigruten (17)

Plavba po norských fjordech

03:55 - Pobřežní expres Hurtigruten (18)

Plavba po norských fjordech

08:00 - Report

Sportovní zpravodaj

08:10 - Sport Festival Slovakia 2019

08:40 - Mistr Volantu 2019

08:55 - Portrét: Petr Ptáček Jr.

09:10 - Inside Line (50)

09:40 - GoPro Magazín (02/2018)

Magazín extrémních sportů

10:00 - DATEV Challenge Roth 2019

Roth

10:30 - UKAŽ SE! (56)

David Skočovský - hokejový obránce HC Tábor

11:15 - TAEKWONDO Magazín (4)

11:35 - 11. Rallye Velký Krtíš

11:55 - Head of Prague 2019

12:15 - Africa Eco Race

Dakar

12:45 - Report

Sportovní zpravodaj

12:55 - Pozor vlak (21)

13:30 - Muaythai (9)

14:05 - MotoSurf World Cup 2019 (1)

Abu Dhabi

14:25 - FOR GAMES 2019 CS:GO

16:00 - Life's A Pitch (31)

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

16:30 - Total Combat (43)

17:00 - National Icons (15)

17:35 - Rallye du Maroc

18:05 - Report

Sportovní zpravodaj

18:15 - Sto nejlepších fotbalistů (1)

18:30 - SPORT 5 kolem nás (16)

Zákulisí F1, talenti českého motorsportu

19:05 - Noc Slovanských Bojovníků

19:30 - FIA Cross-Country Rallye 2019

Portugalsko

19:50 - Extreme (23)

Formule 1 uprostřed Hollywoodu

20:05 - ADAC Formula 4

Sestřih sezóny německé série ADAC Formule 4

20:55 - MS v sidecarcross 2019

Sestřih z celé sezóny

21:45 - Mistr Volantu 2019

22:00 - Sport Festival Slovakia 2019

22:30 - Cape Epic

sestřih ze závodu žen

23:00 - Report

Sportovní zpravodaj

23:10 - Portrét: Roman Staněk

23:25 - K.O. magazín (44)

Pavel "Hakim" Majer

01:05 - Pobřežní expres Hurtigruten (19)

Plavba po norských fjordech

02:35 - Pobřežní expres Hurtigruten (20)

Plavba po norských fjordech

08:00 - Report

Sportovní zpravodaj

08:10 - Portrét: Roman Staněk

08:25 - MotoSurf World Cup 2019 (1)

Abu Dhabi

08:45 - Muaythai (9)

09:20 - FOR GAMES 2019 CS:GO

10:55 - Extreme (23)

Formule 1 uprostřed Hollywoodu

11:10 - Grand Prix Macau - záznam

FIA F3 World Cup

12:15 - Rallye du Maroc

12:45 - Head of Prague 2019

13:05 - Report

Sportovní zpravodaj

13:15 - FIA Cross-Country Rallye 2019

Portugalsko

13:35 - Pozor vlak (21)

14:10 - 45. Rallye Košice

14:30 - TAEKWONDO Magazín (4)

14:50 - UKAŽ SE! (56)

David Skočovský - hokejový obránce HC Tábor

15:35 - GoPro Magazín (02/2018)

Magazín extrémních sportů

15:50 - Portrét: Petr Ptáček Jr.

16:05 - Inside Line (50)

16:35 - DATEV Challenge Roth 2019

Roth

17:05 - ADAC Formula 4

Sestřih sezóny německé série ADAC Formule 4

17:55 - Report

Sportovní zpravodaj

18:05 - MS v sidecarcross 2019

Sestřih z celé sezóny

18:55 - Mistr Volantu 2019

19:10 - Sport Festival Slovakia 2019

19:40 - Cape Epic

sestřih ze závodu žen

20:10 - K.O. magazín (44)

Pavel "Hakim" Majer

21:00 - Portrét: Roman Staněk

21:15 - Noc Slovanských Bojovníků

21:40 - SPORT 5 kolem nás (16)

Zákulisí F1, talenti českého motorsportu

22:15 - Sto nejlepších fotbalistů (1)

22:30 - Report

Sportovní zpravodaj

22:40 - Life's A Pitch (31)

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

23:10 - Total Combat (43)

23:40 - National Icons (15)

01:10 - Pobřežní expres Hurtigruten (21)

Plavba po norských fjordech

02:40 - Z Budapešti do Benátek

Diamondem DA-42 od bloků ke blokům

04:35 - Z Benátek do Budapešti

Diamondem DA-42 od bloků ke blokům

08:00 - Report

Sportovní zpravodaj

08:10 - Life's A Pitch (31)

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

08:40 - Total Combat (43)

09:10 - National Icons (15)

09:45 - Sport Festival Slovakia 2019

10:15 - PURE MODEL 2019

DOX, Praha

11:15 - UKAŽ SE! (56)

David Skočovský - hokejový obránce HC Tábor

12:00 - TAEKWONDO Magazín (4)

12:20 - DATEV Challenge Roth 2019

Roth

12:50 - Report

Sportovní zpravodaj

13:00 - MS v sidecarcross 2019

Sestřih z celé sezóny

13:50 - AutoShow Slovakiaring

14:10 - MotoSurf World Cup 2019 (6)

Sestřih celé sezóny

14:35 - Extreme (23)

Formule 1 uprostřed Hollywoodu

14:50 - Italian F4 Championship

Sestřih sezóny italské série ACI Formule 4

15:45 - Noc Slovanských Bojovníků

16:05 - K.O. magazín (44)

Pavel "Hakim" Majer

16:55 - SPORT 5 kolem nás (16)

Zákulisí F1, talenti českého motorsportu

17:30 - Predator Race Winter Weekend 2019  Premiéra

Monínec

17:45 - Sto nejlepších fotbalistů (2)

18:00 - Report

Sportovní zpravodaj

18:10 - Miss Princess 2019  Premiéra

7. ročník soutěže pro malé princezny

19:35 - STIHL World Championship (1)

MS týmů

23:05 - Report

Sportovní zpravodaj

23:15 - Inside Line (50)

23:45 - Portrét: Petr Ptáček Jr.

00:00 - Sto nejlepších fotbalistů (2)

01:30 - Bergensbanen

Z Bergenu do Osla

08:00 - Report

Sportovní zpravodaj

08:10 - Noc Slovanských Bojovníků

08:35 - UKAŽ SE! (56)

David Skočovský - hokejový obránce HC Tábor

09:15 - Sto nejlepších fotbalistů (2)

09:30 - Inside Line (50)

10:00 - Portrét: Petr Ptáček Jr.

10:15 - K.O. magazín (44)

Pavel "Hakim" Majer

11:05 - Italian F4 Championship

Sestřih sezóny italské série ACI Formule 4

11:55 - PURE MODEL 2019

DOX, Praha

13:00 - Predator Race Winter Weekend 2019

Monínec

13:20 - Sport Festival Slovakia 2019

13:50 - National Icons (15)

14:25 - STIHL World Championship (1)

MS týmů

18:00 - Report

Sportovní zpravodaj

18:10 - Muaythai (10)  Premiéra

18:45 - Slováci na Pražským rallysprintě  Premiéra

19:00 - Rally Life ATMK (4)  Premiéra

Průběh a závěr sezóny vybraných týmů.

19:30 - Total Combat (43)

20:00 - SPORT 5 kolem nás (16)

Zákulisí F1, talenti českého motorsportu

20:35 - Miss Princess 2019

7. ročník soutěže pro malé princezny

22:05 - Muaythai (10)

22:40 - Slováci na Pražským rallysprintě

22:55 - Report

Sportovní zpravodaj

23:05 - Rally Life ATMK (4)

Průběh a závěr sezóny vybraných týmů.

23:35 - Life's A Pitch (31)

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

00:05 - Mistr Volantu 2019

00:55 - Přelet nad Švýcarskými Alpami

Z Zürichu k Matterhornu a do Locarna

02:25 - Z Bělehradu do Szegedu

Diamondem DA-40 od bloků ke blokům

04:35 - Z Londýna do Shorehamu

Diamondem DA-40 od bloků ke blokům

05:35 - Z Neapole do Catanie

Diamondem DA-40 od bloků ke blokům

08:00 - Report

Sportovní zpravodaj

08:10 - MotoSurf World Cup 2019 (6)

Sestřih celé sezóny

08:30 - TAEKWONDO Magazín (4)

08:50 - Mistr Volantu 2019

09:05 - Muaythai (10)

09:40 - Slováci na Pražským rallysprintě

09:55 - Rally Life ATMK (4)

Průběh a závěr sezóny vybraných týmů.

10:30 - Miss Princess 2019

7. ročník soutěže pro malé princezny

11:55 - World Sportscar Championship 1984

13:55 - Report

Sportovní zpravodaj

14:05 - 24H LeMans History - 1981

sestřih slavného vytrvalostního závodu

14:55 - GP Legends - Jim Clark

15:45 - Sto nejlepších fotbalistů (2)

16:00 - PURE MODEL 2019

DOX, Praha

17:00 - Total Combat (43)

17:30 - Life's A Pitch (31)

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

18:00 - Report

Sportovní zpravodaj

18:10 - Duck Kicker Racing (3)  Premiéra

Sestřih sezóny

18:45 - Inside Line (50)

19:15 - Portrét: Petr Ptáček Jr.

19:30 - K.O. magazín (44)

Pavel "Hakim" Majer

20:20 - Italian F4 Championship

Sestřih sezóny italské série ACI Formule 4

21:10 - National Icons (15)

21:45 - Predator Race Winter Weekend 2019

Monínec

22:05 - Duck Kicker Racing (3)

Sestřih sezóny

22:35 - SPORT 5 kolem nás (16)

Zákulisí F1, talenti českého motorsportu

23:10 - Report

Sportovní zpravodaj

23:20 - Sport Festival Slovakia 2019

23:50 - Noc Slovanských Bojovníků

00:15 - Noční vysílání

08:00 - Report

Sportovní zpravodaj

08:10 - Sport Festival Slovakia 2019

08:40 - Inside Line (50)

09:10 - Duck Kicker Racing (3)

Sestřih sezóny

09:45 - STIHL World Championship (1)

MS týmů

13:20 - Report

Sportovní zpravodaj

13:30 - MotoSurf World Cup 2019 (6)

Sestřih celé sezóny

14:00 - SPORT 5 kolem nás (16)

Zákulisí F1, talenti českého motorsportu

14:30 - Miss Princess 2019

7. ročník soutěže pro malé princezny

16:00 - Muaythai (10)

16:35 - Slováci na Pražským rallysprintě

16:50 - Rally Life ATMK (4)

Průběh a závěr sezóny vybraných týmů.

17:25 - National Icons (15)

18:00 - Report

Sportovní zpravodaj

18:10 - Life's A Pitch (32)  Premiéra

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

18:40 - Total Combat (44)  Premiéra

19:10 - Mistr Volantu 2019

19:25 - Italian F4 Championship

Sestřih sezóny italské série ACI Formule 4

20:20 - DATEV Challenge Roth 2019

Roth

20:50 - K.O. magazín (44)

Pavel "Hakim" Majer

21:40 - Portrét: Petr Ptáček Jr.

21:55 - Life's A Pitch (32)

Pravidelný týdeník ze světa fotbalu

22:25 - Total Combat (44)

22:55 - Sto nejlepších fotbalistů (2)

23:10 - Report

Sportovní zpravodaj

23:20 - Noc Slovanských Bojovníků

23:45 - Extreme (23)

Formule 1 uprostřed Hollywoodu

00:00 - Predator Race Winter Weekend 2019

Monínec

00:15 - Noční vysílání

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace