5. 6. 2021 vyhrála bluetooth reproduktor Sencor Lucie B. z Mělníka.
Gratulujeme všem výhercům.

Pokud se chceš zapojit do soutěže o výrobky Sencor a Yenkee, vyplň před hlasováním svůj email nebo telefon.

 

Partneři projektu

 

Co můžeš vyhrát

Výherci z minulých kol

25. 11. 2017 vyhrál Petr D. z Prahy akční kameru Sencor.

2. 12. 2017 vyhrála Karolína Ž. z Roztok u Prahy akční kameru Sencor.

16. 12. 2017 vyhrál Viktor V. akční kameru Sencor, Boombox vyhrála Adéla K., sportovní stereo sluchátka Sencor vyhrála Petra W., Bluetooth reproduktor vyhrál Jan P. a žehlicí kartáč Babyliss vyhrála Jaroslava E..

30. 12. 2017vyhrála akční kameru Sencor Jana S. z Prahy, Boombox vyhrál Marek S. z Prahy, elektrický holicí strojek vyhrála Alena Š. z Prahy, meteorologickou stanici vyhrála Jitka K. z Teplic nad Metují, sportovní sluchátka Sencor vyhrál Josef K. z Brna, alkohol tester vyhrála Miroslava M. z Moravan u Brna a žehlící kartáč Babyliss vyhrála Markéta D. z Prahy.

13. 1. 2018 vyhrála akční kameru Sencor Božena D. z Brna, zastřihovač vlasů/vousů Petr Ř. z Hlinska, bluetooth reproduktor modrý vyhrála Marie D. z Říčan u Prahy, alkohol tester vyhrála Petra B. z Lukova, sportovní sluchátka Sencor vyhrál Milan K. ze Štěpánovic a Jan P. z Křižanova a přenosný radiopřijímač Alena C. z Prahy.

27. 1. 2018 vyhrál elektrický holící strojek Ladislav P. z Chomutova, meteorologickou stanici vyhrála Jarmila S. z Brna, alkohol tester vyhrál Miroslav Z. z Nové Vísky, sluchátka Sencor vyhrál Lukáš N. z Rudné, Petra H. z Přáslavic a Dita C. z Hlinska. Bluetooth reproduktor vyhrál Martin Š. z Brna.

10. 2. 2018 vyhrál akční kameru Sencor Petr Š. z Brna, Bluetooth reproduktor vyhrál Jan O. z Prahy, alkohol tester vyhrála Jarmila M. z Brna, sluchátka Sencor vyhrál Zbyněk Š. ze Šternberka, Diana L. z Herálce a Sabrina F. z Prahy. Boombox Sencor vyhrál Martin Š. z Židlochovic.

24. 2. 2018 vyhrál akční kameru Sencor Jaroslav Š. z Prahy, Bluetooth reproduktor vyhrála Ivana H. z Přistoupimi, elektrický holící strojek vyhrál Leoš K., alkohol tester vyhrála Jana L., sluchátka Sencor vyhrál Tomáš U. a Soňa P.. Meteorologickou stanici vyhrál Antonín N. z Kojetic.

10. 3. 2018 vyhrál zastřihovač vlasů/vousů, Vladimír D. ze Strakonic, přenosný radiopřijímač vyhrála Kateřina S. z Prahy, bluetooth reproduktor vyhrála Jiřina V. z Břeclavi, Miloš V. z Frýdku Místku, alkohol tester vyhrál Petr S. z Domamyšli a Jaromír M. z Hodonína, sportovní stereo sluchátka vyhrál Petr M. z Prahy.

24. 3. 2018 vyhrál akční kameru Sencor Josef K. z Brna, elektrický holící strojek vyhrála Jaroslava Č. z Návsí, Meteorologickou stanici vyhrála Daniela P. z Prahy, alkohol tester vyhrál Tomáš K. z Prahy, sluchátka Sencor vyhrála Jarmila M. z Prahy, Karel T. z Litvínova a Zuzana K. z Prahy.

7. 4. 2018 vyhrál sluchátka Sencor Richard T. z Prahy, Daniel Z. z Prahy, Josef M. z Větřní a Lenka B. z Lovosic. Alkohol tester vyhrála Jana L. z Prahy. Bluetooth reporduktor vyhrál Matěj L. z Prahy a Danuše V. z Kopřivnice.

21. 4. 2018 vyhrál elektrický holící strojek Milan S. z Poličky, meteorologickou stanici Radek S. z Kopřivnice. Bluetooth reproduktor vyhrál Petr M. z Prahy, alkohol tester Petr M. z Opavy, sportovní stereo sluchátka vyhrál Tomáš L. z Karlových Varů, Zdena N. z Hřímezdic a Romana S. z Kopřivnice.

5. 5. 2018 vyhrála akční kameru Sencor Marie M. z Ondrušky, bluetooth reproduktor vyhrála Alexandra L. z Prahy a Pavel L. Prahy, alkohol tester vyhrál Petr Z. z Chomutova, sportovní stereo sluchátka vyhrála Martina B. z Bechyně a Barbora M. z Olomouce, přenosný radiopřijímač vyhrál Tomáš J. z Mladé Boleslavi.

19. 5. 2018 vyhrála zastřihovač vlasů Ivana C. z Rudné, bluetooth reproduktor vyhrála Ivana J. z Mladé Boleslavi, žehlící kartáč na vlasy vyhrála Romana Š. z Kopřivnice, elektrický holící strojek vyhrál Radek Š. z Bechyně, meteorologickou stanici vyhrála Aneta F. z Prahy a bluetooth reproduktor vyhrála Ivana J. z Mladé Boleslavi.

2. 6. 2018 vyhrál bluetooth reproduktor Luboš V. z Bratislavy, alkohol tester Ťapal J. z Českých Budějovic, sportovní stereo sluchátka David P. z Plzeně, Dagmar B. z Jihlavy, Kateřina M. z Mariánských Lázní.

16. 6. 2018 vyhrála akční kameru Tereza Š. z Pitkovic, holící strojek vyhrál Petr M. z Prahy, meteorologickou stanici Jan K. z Prahy, bluetooth reproduktor vyhrál Vladimír P. z Brna, alkohol tester Monika B. z Frýdku Místku a Boombox Vlastimil N. z Přezletic.

30. 6. 2018 vyhrála alkohol tester Kateřina Š. ze Šternberka, sportovní stereo sluchátka vyhráli Zdeňka K. z Bechyně, Tomáš V. ze Zlína a Petr J. z Ostravy.

14. 7. 2018 vyhrála elektrický holící strojek Pavlína K. z Prahy, meteorologickou stanici vyhrál Pavel L. z Českých Budějovic, alkohol tester vyhrál Tomáš P. z Prahy, sportovní stereo sluchátka vyhrál Jan L. z Prahy a Petr V. z Prahy, bluetooth reproduktor vyhrála Jana Š. Prahy.

28. 7. 2018 vyhrál akční kameru Sencor Marek T. z Kralup nad Vltavou, zastřihovač vlasů vyhrála Renata D. z Chomutova, žehlící kartáč na vlasy Ludmila K. z Prahy, bluetooth reproduktor vyhrál Jan O. z Prahy a Michaela H. z Českých Budějovic.

11. 8. 2018 vyhrál elektrický holící strojek Josef Č. z Chotouně, meteorologickou stanici vyhrála Petra Ch. z Prahy, bluetooth reproduktor vyhrál Tomáš Č. z Chrášťan, alkohol tester vyhrála Blanka V. z Písku, sportovní stereo sluchátka Karolína V. z Jihlavy.

25. 8. 2018 vyhrál bluetooth reproduktor Daniel K. z Prahy, alkohol tester vyhrála Barbora H. z Prachatic, sportovní stereo sluchátka vyhrála Lucie J. z Prahy, Špálová P. z České Skalice a Emma V. z Prahy.

8. 9. 2018 vyhrála akční kameru Markéta H. z Aše, elektrický holící strojek vyhrál Ondřej V. z Hodkovic n. Mohelkou, meteorologickou stanici vyhrála Vlasta S. z Brna, alkohol tester Marie K. z Neveklova, sportovní stereo sluchátka vyhrál Ondřej V. z Ratiboře.

22. 9. 2018 vyhrála bluetooth reproduktor Radka O. z Bechyně, alkohol tester Michaela H. z Tábora, sportovní stereo sluchátka vyhrál Pavel D. z Heřmanova, Zbyněk Š. ze Šternberka a Veronika N. ze Strakonic.

6. 10. 2018 vyhrál akční kameru Ladislav D. Prahy, zastřihovač vlasů vyhrála Lucie Z. z Kutné Hory, žehlící kartáč na vlasy vyhrála Michaela H. z Pelhřimova a bluetooth reproduktor vyhrál Zdeněk K. Z Prahy a Michal Ž. ze Znojma.

20. 10. 2018 vyhrál alkohol tester Ivan Š. z Prahy, sportovní stereo sluchátka vyhrála Lucie Ch. z Prahy, Jaromír J. z Prahy, Anežka Ř. z Prahy a Petr Š. z Domamyšli.

3. 11. 2018 vyhrál alkohol tester Tadeáš F. z Bechyně, sportovní stereo sluchátka vyhrála Kateřina P. z Českých Budějovic, Šárka Š. z Českých Budějovic, Eliška P. z Pacova a Vojtěch F. z Českých Budějovic.

17. 11. 2018 vyhrál bluetooth reproduktor Ladislav M. z Prahy, Boombox vyhrál Vojtěch V. z Háje ve Selzsku, sportovní stereo sluchátka vyhrál Martin K. z Lenešic, Jakub L. z Ústí nad Labem a Adam N. z Jihlavy.

1. 12. 2018 vyhrála přenosný radiopřijímač Petra F. z Hostivic, bluetooth reproduktor vyhrála Věra H. z Prahy, sportovní stereo sluchátka vyhrála Dana L. z Ostravy.

15. 12. 2018 vyhrála sportovní stereo sluchátka Alena P. z Prahy a Petr S. ze Znojma, alkohol tester vyhrál Filip Z. z Prahy, Miron D. z Vejprnic a Petr K. z Jablonce nad Nisou.

29. 12. 2018 vyhrál bluetooth reproduktor Jan M. z Prievidze a Libor M. z Berouna, sportovní stereo sluchátka vyhrála Jarmila M. z Brna, a alkohol tester vyhrál Jan O. z Prahy.

12. 1. 2019 vyhrál Bluetooth reproduktor Ondřej Š. z Českého Krumlova a Martin P. z Mladé Boleslavi, sportovní stereo sluchátka vyhrála Zuzana K. z Prahy a alkohol tester vyhrál Pavel M. z Prahy.

2. 2. 2019 vyhrál akční kameru Sencor Pavel M. z Prahy, alkohol tester vyhrál Aleš M. z Prahy. Žehlící kartáč na vlasy vyhrála Zuzana P. z Prahy a Michal M. z Prahy.

16. 2. 2019 vyhrál sluchátka Yenkee Radek N. z Prahy, Boombox vyhrál Přemysl R. z Prahy a myš Yenkee vyhrála Jaroslava E. z Prahy.

2. 3. 2019 vyhrál Sirius reproduktor Artem M. z Prahy, batoh Tarmac vyhrál David L. z Chrášťan a powerbanku Yenkee vyhrála Hana M. z Brna.

16. 3. 2019 vyhrál kontaktní gril Vladislav R. z Bozděchova, reproduktor SUAVE Yenkee vyhrála Petra K. z Lužné a Boombox vyhrál Ondřej Š. z Prahy.

30. 3. 2019 vyhrál reproduktor Sirius Red Jan R. z Prahy, nutri mixér vyhrála Kateřina V. z Kolešovic a klávesnici Yenkee vyhrála Michaela H. z Českých Budějovic.

13. 4. 2019 vyhrál elektronický zubní kartáček Štěpán H. z Prahy, Boombox vyhrála Irena F. z Litovle a powerbanku vyhrál Václav V. z Prahy.

27. 4. 2019 vyhrála nutri mixér Zuzana P. z Pelhřimova, alkohol tester vyhrála Sabrina F. z Prahy.

11. 5. 2019 vyhrál meteostanici Lukáš K. z Újezdu u Brna, powerbanku vyhrál David R. z Prahy a alkohol tester vyhrál Antonín Z. z Brna.

25. 5. 2019 vyhrál powerbanku Hynek O. z Rožnova pod Radhoštěm a sluchátka Groove Yenkee Jakub M. ze Sedlešovic.

8. 6. 2019 vyhrál kontaktní gril Jan K. z Rakovníka, powerbanku vyhrál Leoš V. z Plzně a alkohol tester vyhrála Markéta S. z Prahy.

22. 6. 2019 vyhrál holící strojek Karel P. z Brna.

6. 7. 2019 vyhrál zubní kartáček Michal R. z Prahy, reproduktor Sirius Red vyhrál Petr K. z Prahy a alkohol tester vyhrál Vladimír V. z Prštic.

20. 7. 2019 vyhrál Boombox Vojtěch S. z Nového Města nad Metují, batoh Yenkee vyhrál Tomáš R. z Rousínova.

3. 8. 2019 vyhrála kontaktní gril Radka K. z Neratovic, klávesnici Yenkee vyhrála Eva B. z Prahy a bezdrátovou nabíječku Yenkee vyhrál Jiří S. z Prahy.

17. 8. 2019 vyhrála autochladničku Eva S. z Poděbrad, myš Yenkee vyhrál Petr H. z Hradce Králové.

31. 8. 2019 vyhrála kontaktní gril Veronika W. z Kladna, bezdrátovou nabíječku Yenkee vyhrála Zdena S. z Dolních Beřkovic a klávesnici Yenkee vyhrál Jiří J. ze Sobíňova.

14. 9. 2019 vyhrála holící strojek Zuzana L. z Rakovníka, sluchátka Yenkee vyhrál Leoš V. z Plzně a batoh Yenkee vyhrál Filip V. z Plzně.

28. 9. 2019 vyhrála Nutri mixér Ilona B. z Hatí, sluchátka Groove Yenkee vyhrál Milan E. z Teplic nad Metují a reproduktor SUAVE vyhrál Magdalena F. z Jíloviště.

12. 10. 2019 vyhrála Nutri mixér Eliška F. z Prahy, bezdrátovou nabíječku Yenkee vyhrála Alena C. z Prahy a alkohol tester vyhrál Luboš V. z Tiché.

26. 10. 2019 vyhrál myš Yenkee Jan K. z Prahy a bluetooth reproduktor SUAVE vyhrál Šimon V. z Prahy.

9. 11. 2019 vyhrál batoh Yenkee Adam K. z Prahy, bluetooth reproduktor SUAVE vyhrála Lucie B. z Mělníka a bluetooth reproduktor Sirius Red vyhrál Jaroslav V. z Prahy.

23. 11. 2019 vyhrál autochladničku Sencor Kamil J. z Nové Vsi, holící strojek Sencor vyhrál Petr B. z Prahy a myš Yenkee vyhrála Marie J. z Hradce Králové.

7. 12. 2019 vyhrála kontaktní gril Sencor Pavla R. z Uhříněvsi.

21. 12. 2019 vyhrál zubní kartáček Sencor Vít T. z Příbrami a meteostanici vyhrála Květuše G. z Prahy.

4. 1. 2020 vyhrála autochladničku Dagmar W. z Prahy a myš Yenkee vyhrál Michal V. z Prahy.

18. 1. 2020 vyhrála myš Yenkee Kateřina N.. z Prahy a meteostanici vyhrál Lukáš V. z Tišnova.

1. 2. 2020 vyhrála elektrický zubní kartáček Kristýna K. z Prahy, batoh Yenkee vyhrála Pavlína K. z Čakovic a reproduktor Sirius Red vyhrál Tomáš M. z Prahy.

15. 2. 2020 vyhrál autochladničku Bohuslav H. z Masojed, Nutri mixér vyhrála Ivana J. z Mladé Boleslavi a holící strojek vyhrála Naďa Š. z Hradce Králové.

29. 2. 2020 vyhrála autochladničku Renata G. z Prahy, sluchátka vyhrála Petra W. z Prahy a meteostanici vyhrála Veronika N. ze Strakonic.

14. 3. 2020 vyhrál smoothie mixér Sencor Lukáš K. z Brna, gramofon Sencor vyhrála Inka Ch. z Prahy a alkohol tester vyhrál Jiří J. ze Sobíňova.

28. 3. 2020 vyhrál smoothie mixér Sencor Pavel M. z Prahy, kameru do auta Sencor vyhrál Michal D. z Říčan a bluetooth reproduktor Sencor vyhrála Kateřina P. z Prahy.

11. 4. 2020 vyhrál sluchátka Sencor Martin V. z Bosonoh, kameru do auta Sencor vyhrál Václav K. z Brna a Outdoor reproduktor Yenkee vyhrála Jana P. z Prahy.

25. 4. 2020 vyhrál sluchátka Sencor Karel K. z Prahy, alkohol tester vyhrál Pavel P. z Plzně a kameru do auta Sencor vyhrála Jana R. z Plzně.

9. 5. 2020 vyhrál kameru do auta Sencor Vlastimil K. z Bechyně, sluchátka Sencor vyhrál Jan K. z Prahy a alkohol tester Sencor vyhrála Jana V. z Plzně.

23. 5. 2020 vyhrál alkohol tester Sencor Ladislav Z. z Bochoře a bluetooth reproduktor Yenkee vyhrál Filip V. z Plzně a kameru do auta Sencor vyhrál Jaromír N. z Prahy.

6. 6. 2020 vyhrál smoothie mixér Sencor Čeněk M. z Brandýsa nad Labem, bluetooth sluchátka Sencor vyhrál Jan P. z Velkého Oseka a bluetooth reproduktor Sencor vyhrála Petra W. z Prahy.

20. 6. 2020 vyhrála outdoor reproduktor Yenkee Radka K. z Neratovic, kameru do auta Sencor vyhrála Anna K. ze Slaného a sluchátka Sencor vyhrál Roman D. z Prahy.

4. 7. 2020 vyhrál alkohol tester Sencor Antonín M. z Prahy, mini reproduktor Sencor vyhrál Zbyněk Č. z Prahy a kameru do auta Sencor vyhrála Edita K. z Prahy.

18. 7. 2020 vyhrála smoothie mixér Sencor Martina K. z Příbrami, mini reproduktor Sencor vyhrála Karolína S. z Prahy a alkohol tester Sencor vyhrála Michaela Ř. z Teplic nad Metují.

1. 8. 2020 vyhrál kameru do auta Sencor Emil K. z Vysokého Újezda, bluetooth sluchátka Sencor vyhrála Zbyněk V. z Prahy a alkohol tester Sencor vyhrála Lukáš P. ze Středokluk.

15. 8. 2020 vyhrál kameru do auta Sencor Miroslav O. z Nymburka, bluetooth reproduktor Sencor vyhrál Jiří T. z Českých Budějovic, mp3 přehrávač Sencor vyhrála Jana A. z Loun.

29. 8. 2020 vyhrál meteostanici Sencor vyhrál Michal G. z Prahy, mp3 přehrávač Sencor vyhrála Marta H. z Tábora a sluchátka Yenkee vyhrál Rudolf C. z Prahy.

12. 9. 2020 vyhrál sluchátka Yenkee Antonín M. z Prahy, reproduktor Yenkee vyhrála Jitka Ch. z Tábora a kameru do auta Sencor vyhrál Pavel P. z Holic.

26. 9. 2020 vyhrál sluchátka Yenkee Petr Š. z Prahy, meteostanici Sencor vyhrála Veronika U. z Vítkovic a kameru do auta Sencor vyhrál Petr B. z Prahy.

10. 10. 2020 vyhrál bluetooth reproduktor Yenkee Kateřina L. z Prahy, meteostanici Sencor vyhrála Ondřej K. z Prahy a kameru do auta Sencor vyhrála Ladislava D. z Prahy.

24. 10. 2020 vyhrála bluetooth reproduktor Yenkee Lucie A. z Uhříněvsi, mp3 přehrávač Sencor vyhrál Sencor vyhrál David V. z Černošic a meteostanici Sencor vyhrála Zdenka L. z Prahy.

7. 11. 2020 vyhrál kameru do auta Sencor Ondřej M. z Prahy, sluchátka Sencor vyhrál Tomáš M. z Blatničky a reproduktor Yenkee vyhrál Jan K. z Prahy.

21. 11. 2020 vyhrál sluchátka Sencor Michal V. z Mostu, mp3/mp4 přehrávač Sencor vyhrála Romana Z. ze Žlutic a reproduktor Sencor vyhrála Alena K. z Prahy.

5. 12. 2020 vyhrál soundbar Yenkee Rostislav P. z Třebíče a reproduktor Sencor vyhrála Eliška V. z Mostu.

19. 12. 2020 vyhrála reproduktor Yenkee Eliška J. z Mostu, druhý reproduktor Yenkee vyhrál Pavel K. z Holešova.

2. 1. 2021 vyhrál sluchátka Yenkee Jakub L. z Prahy, a reproduktor Yenkee vyhrál Jan K. z Prahy.

13. 3. 2021 vyhrál meteorologickou stanici Sencor Martin L. z Prahy.

27. 3. 2021 vyhrál sluchátka Digitální tlakoměr Sencor Jiří K. z Pyšel.

10. 4. 2021 vyhrál meteorologickou stanici Sencor Pavel W. z Prahy.

24. 4. 2021 vyhrála digitální zápisník Sencor Alexandra K. z Hradce Králové.

8. 5. 2021 vyhrála digitální budík Sencor Veronika P. z Rudné.

22. 5. 2021 vyhrála Tlakoměr Sencor Lucie P. z Prahy.

5. 6. 2021 vyhrála bluetooth reproduktor Sencor Lucie B. z Mělníka.

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace