5. 6. 2021 vyhrála bluetooth reproduktor Sencor Lucie B. z Mělníka.
Gratulujeme všem výhercům.

Pokud se chceš zapojit do soutěže o výrobky Sencor a Yenkee, vyplň před hlasováním svůj email nebo telefon.

 

Partneři projektu

 

Co můžeš vyhrát

Výherci z minulých kol

25. 11. 2017 vyhrál Petr D. z Prahy akční kameru Sencor.

2. 12. 2017 vyhrála Karolína Ž. z Roztok u Prahy akční kameru Sencor.

16. 12. 2017 vyhrál Viktor V. akční kameru Sencor, Boombox vyhrála Adéla K., sportovní stereo sluchátka Sencor vyhrála Petra W., Bluetooth reproduktor vyhrál Jan P. a žehlicí kartáč Babyliss vyhrála Jaroslava E..

30. 12. 2017vyhrála akční kameru Sencor Jana S. z Prahy, Boombox vyhrál Marek S. z Prahy, elektrický holicí strojek vyhrála Alena Š. z Prahy, meteorologickou stanici vyhrála Jitka K. z Teplic nad Metují, sportovní sluchátka Sencor vyhrál Josef K. z Brna, alkohol tester vyhrála Miroslava M. z Moravan u Brna a žehlící kartáč Babyliss vyhrála Markéta D. z Prahy.

13. 1. 2018 vyhrála akční kameru Sencor Božena D. z Brna, zastřihovač vlasů/vousů Petr Ř. z Hlinska, bluetooth reproduktor modrý vyhrála Marie D. z Říčan u Prahy, alkohol tester vyhrála Petra B. z Lukova, sportovní sluchátka Sencor vyhrál Milan K. ze Štěpánovic a Jan P. z Křižanova a přenosný radiopřijímač Alena C. z Prahy.

27. 1. 2018 vyhrál elektrický holící strojek Ladislav P. z Chomutova, meteorologickou stanici vyhrála Jarmila S. z Brna, alkohol tester vyhrál Miroslav Z. z Nové Vísky, sluchátka Sencor vyhrál Lukáš N. z Rudné, Petra H. z Přáslavic a Dita C. z Hlinska. Bluetooth reproduktor vyhrál Martin Š. z Brna.

10. 2. 2018 vyhrál akční kameru Sencor Petr Š. z Brna, Bluetooth reproduktor vyhrál Jan O. z Prahy, alkohol tester vyhrála Jarmila M. z Brna, sluchátka Sencor vyhrál Zbyněk Š. ze Šternberka, Diana L. z Herálce a Sabrina F. z Prahy. Boombox Sencor vyhrál Martin Š. z Židlochovic.

24. 2. 2018 vyhrál akční kameru Sencor Jaroslav Š. z Prahy, Bluetooth reproduktor vyhrála Ivana H. z Přistoupimi, elektrický holící strojek vyhrál Leoš K., alkohol tester vyhrála Jana L., sluchátka Sencor vyhrál Tomáš U. a Soňa P.. Meteorologickou stanici vyhrál Antonín N. z Kojetic.

10. 3. 2018 vyhrál zastřihovač vlasů/vousů, Vladimír D. ze Strakonic, přenosný radiopřijímač vyhrála Kateřina S. z Prahy, bluetooth reproduktor vyhrála Jiřina V. z Břeclavi, Miloš V. z Frýdku Místku, alkohol tester vyhrál Petr S. z Domamyšli a Jaromír M. z Hodonína, sportovní stereo sluchátka vyhrál Petr M. z Prahy.

24. 3. 2018 vyhrál akční kameru Sencor Josef K. z Brna, elektrický holící strojek vyhrála Jaroslava Č. z Návsí, Meteorologickou stanici vyhrála Daniela P. z Prahy, alkohol tester vyhrál Tomáš K. z Prahy, sluchátka Sencor vyhrála Jarmila M. z Prahy, Karel T. z Litvínova a Zuzana K. z Prahy.

7. 4. 2018 vyhrál sluchátka Sencor Richard T. z Prahy, Daniel Z. z Prahy, Josef M. z Větřní a Lenka B. z Lovosic. Alkohol tester vyhrála Jana L. z Prahy. Bluetooth reporduktor vyhrál Matěj L. z Prahy a Danuše V. z Kopřivnice.

21. 4. 2018 vyhrál elektrický holící strojek Milan S. z Poličky, meteorologickou stanici Radek S. z Kopřivnice. Bluetooth reproduktor vyhrál Petr M. z Prahy, alkohol tester Petr M. z Opavy, sportovní stereo sluchátka vyhrál Tomáš L. z Karlových Varů, Zdena N. z Hřímezdic a Romana S. z Kopřivnice.

5. 5. 2018 vyhrála akční kameru Sencor Marie M. z Ondrušky, bluetooth reproduktor vyhrála Alexandra L. z Prahy a Pavel L. Prahy, alkohol tester vyhrál Petr Z. z Chomutova, sportovní stereo sluchátka vyhrála Martina B. z Bechyně a Barbora M. z Olomouce, přenosný radiopřijímač vyhrál Tomáš J. z Mladé Boleslavi.

19. 5. 2018 vyhrála zastřihovač vlasů Ivana C. z Rudné, bluetooth reproduktor vyhrála Ivana J. z Mladé Boleslavi, žehlící kartáč na vlasy vyhrála Romana Š. z Kopřivnice, elektrický holící strojek vyhrál Radek Š. z Bechyně, meteorologickou stanici vyhrála Aneta F. z Prahy a bluetooth reproduktor vyhrála Ivana J. z Mladé Boleslavi.

2. 6. 2018 vyhrál bluetooth reproduktor Luboš V. z Bratislavy, alkohol tester Ťapal J. z Českých Budějovic, sportovní stereo sluchátka David P. z Plzeně, Dagmar B. z Jihlavy, Kateřina M. z Mariánských Lázní.

16. 6. 2018 vyhrála akční kameru Tereza Š. z Pitkovic, holící strojek vyhrál Petr M. z Prahy, meteorologickou stanici Jan K. z Prahy, bluetooth reproduktor vyhrál Vladimír P. z Brna, alkohol tester Monika B. z Frýdku Místku a Boombox Vlastimil N. z Přezletic.

30. 6. 2018 vyhrála alkohol tester Kateřina Š. ze Šternberka, sportovní stereo sluchátka vyhráli Zdeňka K. z Bechyně, Tomáš V. ze Zlína a Petr J. z Ostravy.

14. 7. 2018 vyhrála elektrický holící strojek Pavlína K. z Prahy, meteorologickou stanici vyhrál Pavel L. z Českých Budějovic, alkohol tester vyhrál Tomáš P. z Prahy, sportovní stereo sluchátka vyhrál Jan L. z Prahy a Petr V. z Prahy, bluetooth reproduktor vyhrála Jana Š. Prahy.

28. 7. 2018 vyhrál akční kameru Sencor Marek T. z Kralup nad Vltavou, zastřihovač vlasů vyhrála Renata D. z Chomutova, žehlící kartáč na vlasy Ludmila K. z Prahy, bluetooth reproduktor vyhrál Jan O. z Prahy a Michaela H. z Českých Budějovic.

11. 8. 2018 vyhrál elektrický holící strojek Josef Č. z Chotouně, meteorologickou stanici vyhrála Petra Ch. z Prahy, bluetooth reproduktor vyhrál Tomáš Č. z Chrášťan, alkohol tester vyhrála Blanka V. z Písku, sportovní stereo sluchátka Karolína V. z Jihlavy.

25. 8. 2018 vyhrál bluetooth reproduktor Daniel K. z Prahy, alkohol tester vyhrála Barbora H. z Prachatic, sportovní stereo sluchátka vyhrála Lucie J. z Prahy, Špálová P. z České Skalice a Emma V. z Prahy.

8. 9. 2018 vyhrála akční kameru Markéta H. z Aše, elektrický holící strojek vyhrál Ondřej V. z Hodkovic n. Mohelkou, meteorologickou stanici vyhrála Vlasta S. z Brna, alkohol tester Marie K. z Neveklova, sportovní stereo sluchátka vyhrál Ondřej V. z Ratiboře.

22. 9. 2018 vyhrála bluetooth reproduktor Radka O. z Bechyně, alkohol tester Michaela H. z Tábora, sportovní stereo sluchátka vyhrál Pavel D. z Heřmanova, Zbyněk Š. ze Šternberka a Veronika N. ze Strakonic.

6. 10. 2018 vyhrál akční kameru Ladislav D. Prahy, zastřihovač vlasů vyhrála Lucie Z. z Kutné Hory, žehlící kartáč na vlasy vyhrála Michaela H. z Pelhřimova a bluetooth reproduktor vyhrál Zdeněk K. Z Prahy a Michal Ž. ze Znojma.

20. 10. 2018 vyhrál alkohol tester Ivan Š. z Prahy, sportovní stereo sluchátka vyhrála Lucie Ch. z Prahy, Jaromír J. z Prahy, Anežka Ř. z Prahy a Petr Š. z Domamyšli.

3. 11. 2018 vyhrál alkohol tester Tadeáš F. z Bechyně, sportovní stereo sluchátka vyhrála Kateřina P. z Českých Budějovic, Šárka Š. z Českých Budějovic, Eliška P. z Pacova a Vojtěch F. z Českých Budějovic.

17. 11. 2018 vyhrál bluetooth reproduktor Ladislav M. z Prahy, Boombox vyhrál Vojtěch V. z Háje ve Selzsku, sportovní stereo sluchátka vyhrál Martin K. z Lenešic, Jakub L. z Ústí nad Labem a Adam N. z Jihlavy.

1. 12. 2018 vyhrála přenosný radiopřijímač Petra F. z Hostivic, bluetooth reproduktor vyhrála Věra H. z Prahy, sportovní stereo sluchátka vyhrála Dana L. z Ostravy.

15. 12. 2018 vyhrála sportovní stereo sluchátka Alena P. z Prahy a Petr S. ze Znojma, alkohol tester vyhrál Filip Z. z Prahy, Miron D. z Vejprnic a Petr K. z Jablonce nad Nisou.

29. 12. 2018 vyhrál bluetooth reproduktor Jan M. z Prievidze a Libor M. z Berouna, sportovní stereo sluchátka vyhrála Jarmila M. z Brna, a alkohol tester vyhrál Jan O. z Prahy.

12. 1. 2019 vyhrál Bluetooth reproduktor Ondřej Š. z Českého Krumlova a Martin P. z Mladé Boleslavi, sportovní stereo sluchátka vyhrála Zuzana K. z Prahy a alkohol tester vyhrál Pavel M. z Prahy.

2. 2. 2019 vyhrál akční kameru Sencor Pavel M. z Prahy, alkohol tester vyhrál Aleš M. z Prahy. Žehlící kartáč na vlasy vyhrála Zuzana P. z Prahy a Michal M. z Prahy.

16. 2. 2019 vyhrál sluchátka Yenkee Radek N. z Prahy, Boombox vyhrál Přemysl R. z Prahy a myš Yenkee vyhrála Jaroslava E. z Prahy.

2. 3. 2019 vyhrál Sirius reproduktor Artem M. z Prahy, batoh Tarmac vyhrál David L. z Chrášťan a powerbanku Yenkee vyhrála Hana M. z Brna.

16. 3. 2019 vyhrál kontaktní gril Vladislav R. z Bozděchova, reproduktor SUAVE Yenkee vyhrála Petra K. z Lužné a Boombox vyhrál Ondřej Š. z Prahy.

30. 3. 2019 vyhrál reproduktor Sirius Red Jan R. z Prahy, nutri mixér vyhrála Kateřina V. z Kolešovic a klávesnici Yenkee vyhrála Michaela H. z Českých Budějovic.

13. 4. 2019 vyhrál elektronický zubní kartáček Štěpán H. z Prahy, Boombox vyhrála Irena F. z Litovle a powerbanku vyhrál Václav V. z Prahy.

27. 4. 2019 vyhrála nutri mixér Zuzana P. z Pelhřimova, alkohol tester vyhrála Sabrina F. z Prahy.

11. 5. 2019 vyhrál meteostanici Lukáš K. z Újezdu u Brna, powerbanku vyhrál David R. z Prahy a alkohol tester vyhrál Antonín Z. z Brna.

25. 5. 2019 vyhrál powerbanku Hynek O. z Rožnova pod Radhoštěm a sluchátka Groove Yenkee Jakub M. ze Sedlešovic.

8. 6. 2019 vyhrál kontaktní gril Jan K. z Rakovníka, powerbanku vyhrál Leoš V. z Plzně a alkohol tester vyhrála Markéta S. z Prahy.

22. 6. 2019 vyhrál holící strojek Karel P. z Brna.

6. 7. 2019 vyhrál zubní kartáček Michal R. z Prahy, reproduktor Sirius Red vyhrál Petr K. z Prahy a alkohol tester vyhrál Vladimír V. z Prštic.

20. 7. 2019 vyhrál Boombox Vojtěch S. z Nového Města nad Metují, batoh Yenkee vyhrál Tomáš R. z Rousínova.

3. 8. 2019 vyhrála kontaktní gril Radka K. z Neratovic, klávesnici Yenkee vyhrála Eva B. z Prahy a bezdrátovou nabíječku Yenkee vyhrál Jiří S. z Prahy.

17. 8. 2019 vyhrála autochladničku Eva S. z Poděbrad, myš Yenkee vyhrál Petr H. z Hradce Králové.

31. 8. 2019 vyhrála kontaktní gril Veronika W. z Kladna, bezdrátovou nabíječku Yenkee vyhrála Zdena S. z Dolních Beřkovic a klávesnici Yenkee vyhrál Jiří J. ze Sobíňova.

14. 9. 2019 vyhrála holící strojek Zuzana L. z Rakovníka, sluchátka Yenkee vyhrál Leoš V. z Plzně a batoh Yenkee vyhrál Filip V. z Plzně.

28. 9. 2019 vyhrála Nutri mixér Ilona B. z Hatí, sluchátka Groove Yenkee vyhrál Milan E. z Teplic nad Metují a reproduktor SUAVE vyhrál Magdalena F. z Jíloviště.

12. 10. 2019 vyhrála Nutri mixér Eliška F. z Prahy, bezdrátovou nabíječku Yenkee vyhrála Alena C. z Prahy a alkohol tester vyhrál Luboš V. z Tiché.

26. 10. 2019 vyhrál myš Yenkee Jan K. z Prahy a bluetooth reproduktor SUAVE vyhrál Šimon V. z Prahy.

9. 11. 2019 vyhrál batoh Yenkee Adam K. z Prahy, bluetooth reproduktor SUAVE vyhrála Lucie B. z Mělníka a bluetooth reproduktor Sirius Red vyhrál Jaroslav V. z Prahy.

23. 11. 2019 vyhrál autochladničku Sencor Kamil J. z Nové Vsi, holící strojek Sencor vyhrál Petr B. z Prahy a myš Yenkee vyhrála Marie J. z Hradce Králové.

7. 12. 2019 vyhrála kontaktní gril Sencor Pavla R. z Uhříněvsi.

21. 12. 2019 vyhrál zubní kartáček Sencor Vít T. z Příbrami a meteostanici vyhrála Květuše G. z Prahy.

4. 1. 2020 vyhrála autochladničku Dagmar W. z Prahy a myš Yenkee vyhrál Michal V. z Prahy.

18. 1. 2020 vyhrála myš Yenkee Kateřina N.. z Prahy a meteostanici vyhrál Lukáš V. z Tišnova.

1. 2. 2020 vyhrála elektrický zubní kartáček Kristýna K. z Prahy, batoh Yenkee vyhrála Pavlína K. z Čakovic a reproduktor Sirius Red vyhrál Tomáš M. z Prahy.

15. 2. 2020 vyhrál autochladničku Bohuslav H. z Masojed, Nutri mixér vyhrála Ivana J. z Mladé Boleslavi a holící strojek vyhrála Naďa Š. z Hradce Králové.

29. 2. 2020 vyhrála autochladničku Renata G. z Prahy, sluchátka vyhrála Petra W. z Prahy a meteostanici vyhrála Veronika N. ze Strakonic.

14. 3. 2020 vyhrál smoothie mixér Sencor Lukáš K. z Brna, gramofon Sencor vyhrála Inka Ch. z Prahy a alkohol tester vyhrál Jiří J. ze Sobíňova.

28. 3. 2020 vyhrál smoothie mixér Sencor Pavel M. z Prahy, kameru do auta Sencor vyhrál Michal D. z Říčan a bluetooth reproduktor Sencor vyhrála Kateřina P. z Prahy.

11. 4. 2020 vyhrál sluchátka Sencor Martin V. z Bosonoh, kameru do auta Sencor vyhrál Václav K. z Brna a Outdoor reproduktor Yenkee vyhrála Jana P. z Prahy.

25. 4. 2020 vyhrál sluchátka Sencor Karel K. z Prahy, alkohol tester vyhrál Pavel P. z Plzně a kameru do auta Sencor vyhrála Jana R. z Plzně.

9. 5. 2020 vyhrál kameru do auta Sencor Vlastimil K. z Bechyně, sluchátka Sencor vyhrál Jan K. z Prahy a alkohol tester Sencor vyhrála Jana V. z Plzně.

23. 5. 2020 vyhrál alkohol tester Sencor Ladislav Z. z Bochoře a bluetooth reproduktor Yenkee vyhrál Filip V. z Plzně a kameru do auta Sencor vyhrál Jaromír N. z Prahy.

6. 6. 2020 vyhrál smoothie mixér Sencor Čeněk M. z Brandýsa nad Labem, bluetooth sluchátka Sencor vyhrál Jan P. z Velkého Oseka a bluetooth reproduktor Sencor vyhrála Petra W. z Prahy.

20. 6. 2020 vyhrála outdoor reproduktor Yenkee Radka K. z Neratovic, kameru do auta Sencor vyhrála Anna K. ze Slaného a sluchátka Sencor vyhrál Roman D. z Prahy.

4. 7. 2020 vyhrál alkohol tester Sencor Antonín M. z Prahy, mini reproduktor Sencor vyhrál Zbyněk Č. z Prahy a kameru do auta Sencor vyhrála Edita K. z Prahy.

18. 7. 2020 vyhrála smoothie mixér Sencor Martina K. z Příbrami, mini reproduktor Sencor vyhrála Karolína S. z Prahy a alkohol tester Sencor vyhrála Michaela Ř. z Teplic nad Metují.

1. 8. 2020 vyhrál kameru do auta Sencor Emil K. z Vysokého Újezda, bluetooth sluchátka Sencor vyhrála Zbyněk V. z Prahy a alkohol tester Sencor vyhrála Lukáš P. ze Středokluk.

15. 8. 2020 vyhrál kameru do auta Sencor Miroslav O. z Nymburka, bluetooth reproduktor Sencor vyhrál Jiří T. z Českých Budějovic, mp3 přehrávač Sencor vyhrála Jana A. z Loun.

29. 8. 2020 vyhrál meteostanici Sencor vyhrál Michal G. z Prahy, mp3 přehrávač Sencor vyhrála Marta H. z Tábora a sluchátka Yenkee vyhrál Rudolf C. z Prahy.

12. 9. 2020 vyhrál sluchátka Yenkee Antonín M. z Prahy, reproduktor Yenkee vyhrála Jitka Ch. z Tábora a kameru do auta Sencor vyhrál Pavel P. z Holic.

26. 9. 2020 vyhrál sluchátka Yenkee Petr Š. z Prahy, meteostanici Sencor vyhrála Veronika U. z Vítkovic a kameru do auta Sencor vyhrál Petr B. z Prahy.

10. 10. 2020 vyhrál bluetooth reproduktor Yenkee Kateřina L. z Prahy, meteostanici Sencor vyhrála Ondřej K. z Prahy a kameru do auta Sencor vyhrála Ladislava D. z Prahy.

24. 10. 2020 vyhrála bluetooth reproduktor Yenkee Lucie A. z Uhříněvsi, mp3 přehrávač Sencor vyhrál Sencor vyhrál David V. z Černošic a meteostanici Sencor vyhrála Zdenka L. z Prahy.

7. 11. 2020 vyhrál kameru do auta Sencor Ondřej M. z Prahy, sluchátka Sencor vyhrál Tomáš M. z Blatničky a reproduktor Yenkee vyhrál Jan K. z Prahy.

21. 11. 2020 vyhrál sluchátka Sencor Michal V. z Mostu, mp3/mp4 přehrávač Sencor vyhrála Romana Z. ze Žlutic a reproduktor Sencor vyhrála Alena K. z Prahy.

5. 12. 2020 vyhrál soundbar Yenkee Rostislav P. z Třebíče a reproduktor Sencor vyhrála Eliška V. z Mostu.

19. 12. 2020 vyhrála reproduktor Yenkee Eliška J. z Mostu, druhý reproduktor Yenkee vyhrál Pavel K. z Holešova.

2. 1. 2021 vyhrál sluchátka Yenkee Jakub L. z Prahy, a reproduktor Yenkee vyhrál Jan K. z Prahy.

13. 3. 2021 vyhrál meteorologickou stanici Sencor Martin L. z Prahy.

27. 3. 2021 vyhrál sluchátka Digitální tlakoměr Sencor Jiří K. z Pyšel.

10. 4. 2021 vyhrál meteorologickou stanici Sencor Pavel W. z Prahy.

24. 4. 2021 vyhrála digitální zápisník Sencor Alexandra K. z Hradce Králové.

8. 5. 2021 vyhrála digitální budík Sencor Veronika P. z Rudné.

22. 5. 2021 vyhrála Tlakoměr Sencor Lucie P. z Prahy.

5. 6. 2021 vyhrála bluetooth reproduktor Sencor Lucie B. z Mělníka.

Soutěžní pravidla

1/ Organizátor

Společnost SPORT 5 a.s. se sídlem Těšnov 1/1059, 110 00 Praha 1, IČO: 27202569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddílu B, vložka 9694 (dále jen „Organizátor“) pořádá soutěž „UKAŽ SE! na SPORT 5“ (dále jen „Soutěž“). Organizátor je zároveň zpracovatelem osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

2/ Doba a místo trvání soutěže

Soutěž probíhá na území České republiky a trvá celkově od 27. 2. 2021 /12:00 h/  do 1. 1. 2022 /10:00 h/.

3/ Jak lze soutěžit

Zapojit se do Soutěže je možné prostřednictvím hlasováním na webu SPORT 5.

4/ Výhra

Výhra pro vylosovanou osobu je:

Jeden kus z výběru akčních výrobků Sencor,Yenkee a Buxton.

Druh výhry určí Organizátor.

5/ Obecné podmínky účasti

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba s bydlištěm na území České republiky. V případě, že se Soutěže zúčastní osoba mladší 18-ti let a tato osoba se stane výhercem některé z výher, bude této osobě výhra předána prostřednictvím jejího zákonného zástupce.  Soutěže se nemůžou zúčastnit osoby s omezenou způsobilostí k právním úkonům nebo osoby, které jsou této způsobilosti zbaveny. Soutěže se nemohou účastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi, jakož i k dalším společnostem zapojeným do Soutěže, anebo jsou k takovým osobám ve vztahu osob blízkých. Účastníci se Soutěže účastní s vědomím, že nemohou požadovat výhry v celkovém rozsahu ani v jednotlivých případech v hodnotě vyšší nebo ve větším množství, než jaké určí organizátor, ani nejsou oprávněni požadovat na místo výher peněžité plnění. Výhry nelze vymáhat soudní cestou.

6/ Způsob určení a předání výher

Do losování o výhry bude zařazen každý řádně zaregistrovaný účastník, který zašle svůj tip prostřednictvím hlasování na webu SPORT 5 do 1. 1. 2022 do 10:00 h. Losování výherců proběhne vždy 14 den do 10 hodin od vyhlášení soutěže vzorcem n/2 kde „n“ je počet soutěžících. Výherce bude písemně informován o výhře a způsobu jejího předání a to na telefonní číslo nebo email, který byl zadán při hlasování přes web SPORT 5. Organizátor zašle výhru výherci poštou jako doporučenou zásilku, na poštovní adresu sdělenou účastníkem písemnou formou. V případě, že si výherce výhru nevyzvedne nebo ji nevyužije v čase a způsobem uvedeným v zaslaném vyrozumění, resp. dle pokynů Organizátora, ztrácí na výhru nárok a výhra propadne, aniž by původnímu výherci vznikal nárok na jakoukoliv kompenzaci ze strany Organizátora. Nesplněním povinností uvedených v tomto článku pravidel a povinností uvedených v článcích 7/ a 8/ pravidel ztrácí účastník nárok na výhru.

7/ Souhlas s použitím osobních údajů a nakládání s osobními údaji účastníků Soutěže

Soutěžním hlasováním přes web SPORT 5 každý účastník schvaluje tato pravidla a další instrukce, které jsou uvedeny v dokumentech souvisejících se Soutěží, a přistupuje k nim. Soutěžním hlasováním přes web SPORT 5 vyslovuje každý účastník svůj souhlas s použitím poskytnutých osobních údajů pro účely identifikace účastníka, jeho zapojení do Soutěže a předání výhry. Účastníci Soutěže nejsou povinni sdělit Organizátorovi své osobní údaje, v takovém případě však ztrácí nárok na výhru.  Účastí v Soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze Zákona, tj. zejména s tím, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že má právo k přístupu k těmto údajům, jakož i se všemi dalšími právy vyplývajícími z ustanovení § 11 a § 21 Zákona. Účastník má právo poskytnutý souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů odvolat, a to formou dopisu zaslaného na adresu sídla Organizátora. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení Organizátorovi a má za následek ztrátu nároku na výhru, stane-li se tak před jejím převzetím výhercem. Účastník dává souhlas k tomu, že v případě výhry může být zveřejněno jeho jméno a bezplatně využity a veřejně šířeny jeho osobní atributy /fotografie, písmo, hlas, spod./ v souvislosti s touto Soutěží. V případě, že účastník v Soutěži vyhraje, je povinen dát tento souhlas písemně, jinak ztrácí nárok na výhru. Osobní údaje sdělené účastníky Soutěže slouží výlučně k identifikaci výherců Soutěže. Organizátor získané osobní údaje účastníků Soutěže žádným dalším způsobem nezpracovává a ani je nevyužívá pro své marketingové účely. Organizátor osobní údaje účastníků Soutěže nikomu nezpřístupňuje ani nesděluje.

8/ Všeobecné podmínky

Soutěžním hlasováním přes web SPORT 5 se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla Soutěže. Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky či pravidla této Soutěže (s výjimkou změn, které by mohly mít vliv na rovné postavení  účastníků soutěže), případně Soutěž zastavit, přerušit či odložit. Tato soutěžní pravidla jsou k dispozici v sídle Organizátora. 

 

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace