Vyhledávání

Nalezeno "Noc bojovníků 3": 10
Noc bojovníků 3 - K-1 - Erik Micka (TKBC Praha) vs Sebastian Rasters ( ARJ TRAININGEN) - 0:3 Bojové

16.4.2018Noc bojovníků 3 - K-1 - Erik Micka (TKBC Praha) vs Sebastian Rasters ( ARJ TRAININGEN) - 0:3

Noc bojovníků 3 - K-1 - Jakub Ibl (Hanuman Gym Praha) vs Vasil Ducár (Muay Thai Brno) - Vasil Ducár K.O. Bojové

16.4.2018Noc bojovníků 3 - K-1 - Jakub Ibl (Hanuman Gym Praha) vs Vasil Ducár (Muay Thai Brno) - Vasil Ducár K.O.

Noc bojovníků 3 - Thaiboxing - Jakub Stelšovský (Spartak Žebrák) vs Petr Haiser (Fightclub Brno) - 3:0 Bojové

16.4.2018Noc bojovníků 3 - Thaiboxing - Jakub Stelšovský (Spartak Žebrák) vs Petr Haiser (Fightclub Brno) - 3:0

Noc bojovníků 3 - K-1 - Gor Harutjunjan (Tolja Gym Praha) vs Kryštof Mareš (Lanna Gym Praha) - 3:0 Bojové

16.4.2018Noc bojovníků 3 - K-1 - Gor Harutjunjan (Tolja Gym Praha) vs Kryštof Mareš (Lanna Gym Praha) - 3:0

Noc bojovníků 3 - K-1 - Matěj Kozubovský (Pitbull Gym) vs Ivo Zedníček (Hron gym a Gauny team) - Matěj Kozubovský K.O. Bojové

16.4.2018Noc bojovníků 3 - K-1 - Matěj Kozubovský (Pitbull Gym) vs Ivo Zedníček (Hron gym a Gauny team) - Matěj Kozubovský K.O.

Noc bojovníků 3 - Thaiboxing - Bernard Plavec (X Gym Praha) vs Martin Sawicki (Tolja Gym Praha) - Bernard Plavec K.O. Bojové

16.4.2018Noc bojovníků 3 - Thaiboxing - Bernard Plavec (X Gym Praha) vs Martin Sawicki (Tolja Gym Praha) - Bernard Plavec K.O.

Noc bojovníků 3 - Thaiboxing - Josef Vít (Aplík Muay Thai Gym) vs Filip Hučín (Mudroch Team) - Filip Hučín K.O. Bojové

16.4.2018Noc bojovníků 3 - Thaiboxing - Josef Vít (Aplík Muay Thai Gym) vs Filip Hučín (Mudroch Team) - Filip Hučín K.O.

Noc bojovníků 3 - K-1 - Tomáš Laube (Kick Box Club Kutná Hora) vs Josef Hanuš (PriMMAt Gym Praha) - Tomáš Laube K.O. Bojové

16.4.2018Noc bojovníků 3 - K-1 - Tomáš Laube (Kick Box Club Kutná Hora) vs Josef Hanuš (PriMMAt Gym Praha) - Tomáš Laube K.O.

Noc bojovníků 3 - Box - Michal Dufek (Profi Boxing Team) vs Petr Giňa (Box club skmp Duchcov) -  Michal Dufek TKO Bojové

16.4.2018Noc bojovníků 3 - Box - Michal Dufek (Profi Boxing Team) vs Petr Giňa (Box club skmp Duchcov) - Michal Dufek TKO

Noc bojovníků 3 - K-1 - Dominik Borovka (Boxing Club Dobříš) vs Filip Prenica  (Hron gym a Gauny team) - 3:0 Bojové

16.4.2018Noc bojovníků 3 - K-1 - Dominik Borovka (Boxing Club Dobříš) vs Filip Prenica (Hron gym a Gauny team) - 3:0

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace