Hokejová pětka (13)


Publikováno: 15.12.2015 v kategorii Zima

Někdo říká, že basket je takový hokej bez brankáře. Není tedy divu, že se budoucí hokejoví trenéři nechávají vzdělávat od jednoho z nejlepších českých basketbalových koučů Michala Ježdíka. Jiří Dopita, Viktor Ujčík, Pavel Patera, Jaroslav Nedvěd a řada dalších bývalých slavných hráčů pozorně naslouchala při jeho přednášce na FTVS UK.
Rada od Michala Ježdíka se určitě hodí. Byl nejen vynikajícím hráčem, ale také koučem, k...terý sbíral zkušenosti i ve slavné NBA. Bývalým hokejistům, kteří se chtějí věnovat trénování tedy rozhodně má co nabídnout. Jak si vybrat správný realizační tým, co říkat při prvním vstupu do kabiny, a co naopak neříkat vůbec nikdy? To je jen pár otázek, na které vám odpoví reportáž v magazínu Hokejová pětka. Dozvíte se, že poskládat si ten správný a hlavně vítězný hokejový tým, je někdy velká alchymie. Potřebujete spoustu správných ingrediencí.
"Čeští trenéři jsou výborní po technické, taktické i kondiční stránce, je však třeba se zaměřit na motivační, sportovně-psychologickou stránku." Michal Ježdík, bývalý hráč a trenér basketbalové reprezentace ČR
Hokejová pětka vás zavede i do dračího hnízda. Šumperk je sice ve WSM Lize předposlední, ale hráči i trenéři doufají, že přijdou lepší časy. A pokud chcete vědět, jak pálí guma, tak musíte vydržet i na střeleckou soutěž Top Gun SPORT 5. Na trenažér do Síně slávy totiž přišel střílet Jiří Šlégr a všechny překvapil.

comments powered by Disqus

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace