Hokejová pětka (14)


Publikováno: 22.12.2015 v kategorii Zima

Prvoligový hokej v Ústí nad Labem před rokem a půl přežil klinickou smrt. Už to vypadalo na definitivní konec. Záchrana na poslední chvíli se podařila. Na prvoligové scéně se objevilo jméno HC Slovan Ústí nad Labem a ten loni dokráčel až do čtvrtfinále druhé nejvyšší české soutěže.
Ústecký klub za dobu své existence vychoval spoustu známých jmen. Mezi nejslavnější hráče, kteří začínali ve Slovanu, patří např. Milan Hejduk, Petr Ros...ol, Radek Kampf, Radek Hamr, Jan Čaloun, Martin Štěpánek. Je tedy dobře, že Ústí hokej udrželo, a že tam dál mohou objevovat nové hráče a vychovávat další talenty. Po loňském restartu se situace v klubu stabilizovala. Slovan by rád i letos zaútočil na postup do play off. Zatím mu patří desátá pozice, na šestý Prostějov ztrácí 6 bodů. Jak se chodí na hokej v Ústí, co připravuje vedení Slovanu na rok 2016 a bude se v Ústí hrát jednou i extraliga?

V čase předvánočním vás magazín Hokejová pětka zavedl i mezi reprezentační dvacítku. Čeští mladíci se chystají na světový šampionát a přípravu si zpestřili zajímavou akcí, na které si zahráli na ježíšky. Jaké dárky rozdávali, jak si pochvalují spolupráci s novým koučem a proč mají spadeno na zámořské novináře?
A v soutěži Top Gun Sport 5‬ střílel v Síni slávy František Kaberle. Dozvíte se, zda překonal supervýkon Jiřího Šlégra.

comments powered by Disqus

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace