Hokejová pětka (16)


Publikováno: 12.1.2016 v kategorii Zima

aktuality z 1. ligy a mládežnického hokeje (2015/2016)

Prosadit se do NHL je těžká a složitá práce. Své o tom může vyprávět jeden z největších českých hokejových talentů poslední doby Pavel Zacha. Ani šesté místo v draftu a podpis smlouvy s celkem NHL New Jersey Devils mu nezajistilo místo v prvním týmu. Bojuje tedy dál v zámořské juniorské soutěži. Jak takový boj vypadá vám prozradí v magazínu Hokejová pětka. New Jersey Pavla Zachu podle pravidel nemohlo poslat na farmu, protože ho jako Evropana draftovalo z juniorského týmu v Sarnii. Před sezónou NHL se o místo v prvním týmu rval celkem statečně, ale nakonec to nevyšlo. On sám říká, že pokud se chce prosadit příště, musí být v kempu drzejší a musí být větší sobec. Do juniorské soutěže se ale museli vrátit i další hráči draftovaní v nejlepší desítce.

„V osmnácti prorazí do NHL strašně málo hokejistů.“

Pavel Zacha

Jak se tedy v současné době Pavel Zacha připravuje na další krok směrem k NHL, jak se v zámoří vypořádal s prvním krvavým zraněním v obličeji, kam chodí pro důležité rady a jak sleduje současné výkony bývalého týmu a lídra Tipsport extraligy Liberce? 

Hokejová pětka vás zavede i do Edenu. Slavia totiž letos brázdí vody WSM Ligy. Na nejlepší to zatím nestačí, ale ztráta není velká a v play off může být všechno jinak. Co se u červenobílých změnilo s posunem Milana Razýma do role hlavního kouče? Kdo potáhne tým do klíčových zápasů sezóny?  Pro informace jsme si zajeli přímo do kabiny. 

Dozvíte se i jak skončí střelecká soutěž Top Gun SPORT 5. Kdo měl v trenažéru v Síni slávy nejrychlejší ruce? Sestřelil David Moravec Michala Broše? 

comments powered by Disqus

Sledujte kdekoli

Sledujte kdekoli

Go to the top
Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace