Porovnejte ceny a ušetřete!

CITYSPORTS

CITYSPORTS Turistický batoh BP2 20L, s pláštěnkou

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 499 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 499 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu CITYSPORTS Turistický batoh BP2 20L, s pláštěnkou

### Kompaktní a lehký turistický batoh Turistický batoh CITYSPORTS 20L v šedé barvě je ideální pro každodenní použití, turistiku a outdoorové aktivity. Je lehký, kompaktní a funkční. ### Inovativní skládací systém Trojitý skládací design umožňuje, aby byl batoh velmi kompaktní a snadno se vešel do kapes, tašek nebo kufrů. ### Voděodolný plášť proti dešti Batoh je vyroben z voděodolného materiálu a díky voděodolné vnitřní podšívce odděluje mokré a suché věci. Pláštěnka pomáhá chránit batoh v deštivém počasí. ### Praktické úložné prostory Hlavní přihrádka, přihrádka na boty, přední kapsa na zip a boční kapsy zajišťují přehledné uložení věcí. Ideální pro uložení oblečení, lahví a osobních věcí. ### Prodyšný a pohodlný Prodyšný síťovaný materiál a měkké polstrování zadní části zajišťují pohodlí a zabraňují pocení i při delším nošení. ### Všestranný a praktický Ideální...

Produkt CITYSPORTS Turistický batoh BP2 20L, s pláštěnkou z kategorie lezecké batohy si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 499 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu CITYSPORTS Turistický batoh BP2 20L, s pláštěnkou od značky CITYSPORTS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu CITYSPORTS Turistický batoh BP2 20L, s pláštěnkou a také tipy, jak vybírat lezecké batohy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena CITYSPORTS Turistický batoh BP2 20L, s pláštěnkou?

Aktuálně můžete produkt CITYSPORTS Turistický batoh BP2 20L, s pláštěnkou koupit již od 1 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit CITYSPORTS Turistický batoh BP2 20L, s pláštěnkou?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je CITYSPORTS Turistický batoh BP2 20L, s pláštěnkou skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má CITYSPORTS Turistický batoh BP2 20L, s pláštěnkou EAN kód?

EAN kód pro CITYSPORTS Turistický batoh BP2 20L, s pláštěnkou je 7052957027435. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.