Porovnejte ceny a ušetřete!

HANNAH

HANNAH Batoh ARROW 40

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 690 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
3 690 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu HANNAH Batoh ARROW 40

Jednokomorový batoh s čelním i vrchním vstupem s víkem. Svrchní polyesterový ripstop materiál je ve vysoké kvalitě mechanické odolnosti v poměru k nízké gramáži. Základem batohu jsou anatomicky tvarovaná záda s Air vent systémem zajišťující vysokou ventilaci a pohodlné polstrované ramenní popruhy a bederní pás s kapsou. Ramenní popruhy lze zafixovat hrudním popruhem s bezpečnostní píšťalkou. V horní části ramen lze popruhem přitáhnout nebo povolit batoh, a tím i regulovat zatížení zad dle potřeb v terénu. Dostatek úchytů pro variabilní uchycení lezecké výbavy a materiálu i trekových holí. Víko batohu má vnitřní i vnější kapsu a lze do něj sbalit systém pro uchycení přilby. Dvě boční kapsy a přední síťovaná kapsa mohou sloužit pro rychlé odložení částí oblečení či drobností. Batoh pojme objem pro dvoudenní pobyt v horách, ale lze ho jednoduše stáhnout bočními kompresními popruhy ze 40 litrů na...

Produkt HANNAH Batoh ARROW 40 z kategorie lezecké batohy si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 3 690 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu HANNAH Batoh ARROW 40 od značky HANNAH.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu HANNAH Batoh ARROW 40 a také tipy, jak vybírat lezecké batohy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena HANNAH Batoh ARROW 40?

Aktuálně můžete produkt HANNAH Batoh ARROW 40 koupit již od 3 690 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit HANNAH Batoh ARROW 40?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je HANNAH Batoh ARROW 40 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má HANNAH Batoh ARROW 40 EAN kód?

EAN kód pro HANNAH Batoh ARROW 40 je 8591203472043. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.